Стрекоза любви• 27 августа 2023

Упродовж 1-го року війни був шквал одружень, упродовж другого — розлучень. Чому?

Які на вашу думку причини? Крім улюбленої: чоловік в Україні, жінка закордоном.
А поговорить?• 27 августа 2023
Ответ дляПугачиха
Автор, откуда такая статистика? У меня в окружении ни одного развода.
У меня тоже. Но зато две свадьбы за полтора года)))

dreamsunny• 27 августа 2023
Много семей распадается при жизни на расстоянии.
По крайнее мере среди моих знакомых именно это происходит.
Біле пальто• 27 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
А чому ненадовго? Можливостей заробити на життя навіть некваліфікованою роботою закордоном в рази більше.
И ушатать здоровье
ОбережнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляБіле пальто
И ушатать здоровье
З чоловіком-аб´юзером здоров´я ушатується набагато швидше
Рву и мечу• 27 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
В такому разі причиною розлучення є ненависть, а не відсутність грошей.
Через бідність-сварки через фінанси, взаємні звинувачення -далі ненависть
Відкрийте любий жіночий форум і почитайте, що кожна друга сімейна драма починається саме про гроші
Біле пальто• 27 августа 2023
Ответ дляА поговорить?
Разводов меньше.
То одружень меньше по сравнению с некоторыми кварталами в другие годы. Но может в 3 кв стать больше.
Одруження сравнивать надо с одруженнями. По таблицам автора и тогда эта мысль

По разводам, их меньше в 9 раз по статистике, если равнять с браками.
Душка-свекрушка)))• 27 августа 2023
Ответ дляТеща дочки
У меня все, кроме одной семьи, кто уехал в начале войны и не вернулся развелись
Среди моих знакомых некоторые мужчины, которые развелись, потому что их жены уехали, уже снова женились
herba fresca• 27 августа 2023
После войны будет разводов ещё больше.
Женщины будут разводиться с мужьями, кто с войны пришёл.
Птср это не шутки.

Сейчас тут будут спорить, но правда такова. Увы.

Я когда - то знала семью, где мужчина из Афганистан пришёл.
Жить с ним никто не мог.
Не рахую, а вважаю• 27 августа 2023
Киев, не выезжали, сделал предложение в 2019, не женились и не разводились, живем как и жили и большинство знакомых так же. Одни женились только и одни ребёнка второго родили, все.

Ванна Тазиковна• 27 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Основна причина розлучення зараз -
Це бідність
Навіть не зради
Зради завжди були, і до, і під час, і будуть після
Не має достатку/сварки/нервові зриви
Читала статтю за результатами соціальних опитувань
Отут я дуже згодна. Я по своїй сім´ї бачу, що бідність дуже руйнує шлюб.
Кракадэ• 27 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Жінки розлучаються з чоловіками, чоловікам пофіг на таку формальність !
знайшли собі новий закордонний гаманець
ЗновЗдоров• 27 августа 2023
Ответ дляШвендяю містами
Тому що почали одружуватися ті хто довго вагався, ми наприклад 10 років громадянським шлюбом прожили, дитині вже 11 зараз, а розписалися тільки після початку війни. А розлучаються зараз як раз ті, в кого дружини повиїжджали - не всі витримують окреме проживання...
Я вам більше скажу. В моєму оточенні (сусіди, знайомі), розлучились саме з ініціативи жінки. Вони виїхали, а через певний час сказали своїм чоловікам, що не планують повертатись. Але, моя думка, що там і раніше проблеми в родині були, це як пусковий гачок було. Типу раніше жили і якось було, а тут як причину розлучення вигадано, то не я то обставини. Хоча чоловіки цих жінок чесно чекали їх
Уравнобешенная• 27 августа 2023
Удалено администрацией...
Біле пальто• 27 августа 2023
Ответ дляherba fresca
После войны будет разводов ещё больше.
Птср это не шутки.

Жить с ним никто не мог.
О вы пришли, вчера читали вас, как хорошо в расеи и как хорошо под оккупантами. Теперь пугаете ’ после войны’ и страшными нашими военными
Біле пальто• 27 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
Удалено администрацией...
Пусть люди живут, любят друг друга.
Хвігура мічти• 27 августа 2023
Ответ дляУравнобешенная
Удалено администрацией...
Я за границей. Все здесь с мужиками. Не инвалидами. 1-2 детьми.
Отстаньте от женщин.
ничевока• 27 августа 2023
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Да, как-то у мужчин это очень быстро происходит. Я недавно в поездке познакомилась с парой. Они уже год вместе. У мужчины жена уехала с началом войны и заявила, что возвращаться не будет. Он не долго думал, завел новую, лет на 15 младше.
вре_Динка• 27 августа 2023
В моєму оточенні гвалт одружень був у цьому році
Вероятненько• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Оупендатабот
Так до войны разводов было больше! ))) Судя из ваших же графиков.

Вероятненько• 27 августа 2023
Ответ дляОбережнаЯ
Ну так кількість розлучень навіть не вийшла на довоєнний рівень
Вы точно открывали графики? ))))
Коко На Страже• 27 августа 2023
Ответ дляСтрекоза любви
Оупендатабот
А ви бачили цифри біля осі «y”?
Чи може я щось не правильно розумію?
Приму в дар• 27 августа 2023
Ответ дляКракадэ
знайшли собі новий закордонний гаманець
Вам то що ?
Що за манера обсирати людей, а особливо жінок, не знаючи ситуації…
Попрацюйте над своїми комплексами !

Всі люди від народження вільні, якщо жінці краще в новій країні і заради дітей можливо, то у чому її вина ? Треба вертатися, сидіти тут під ракетами, без роботи - ради чоловіка, який можливо цього не вартий !

Коли чоловік йде з сімʼї у вас також жінка винна ?
ОбережнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляРву и мечу
Привід і причина - не одне й те саме.
ОбережнаЯ• 27 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Вы точно открывали графики? ))))
А ви?
Кракадэ• 27 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Вам то що ?
Попрацюйте над своїми комплексами !

жінка завжди права, перелазючі з однієї шії на іншу ’заради дітей’

в мене немає комплексів, не шукайте в мені своє
Соседушка• 27 августа 2023
Ответ дляТеща дочки
А що ці чоловіки «новоявлені холостяки» знайшли собі когось чи насолоджуються свободою?)
Приму в дар• 27 августа 2023
Ответ дляКракадэ

Яке вам діло до інших жінок ?

В мене є знайомі, які і без ший вирішили залишитися закордоном ! Якби ви прожили рік в Іспанії, або в Швейцарії, думаю, також би не захотіли повертатися у Павлоград, або Кривий Ріг ….

Добре, що їх життя змінилося на краще ! І нехай чужі родини вирішують самі, без «добрих людей», як їм жити !
Кракадэ• 27 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
Яке вам діло до інших жінок ?

Я ні за кого не вирішую.
Але щастя їм не буде, коли вони залішили чоловіків у біді.

Я жила багато де за кордон й не як наймичка.
Але Київ люблю понад усе.
Приму в дар• 27 августа 2023
Ответ дляКракадэ
Я ні за кого не вирішую.

Але Київ люблю понад усе.
У якій біді ???
Дорослі люди і обоюдно прийняли таке рішення !

У вас якась нездорова потреба осуду … Вам також це щастя не принесе )
Кракадэ• 27 августа 2023
Ответ дляПриму в дар
У якій біді ???

бачу ви з таких і вас це зацепило
всего поганого вам