Директор Пляжу• 27 августа 2023
Ви любите проводити час з батьками?
Вчора були на річці з мамою весь день, враження не дуже… От і думаю, чи то я така скотина, чи у всіх так?
Упругая попка• 27 августа 2023
Я свою у відпустку брала. Бо вже сама не молода, коли ще така можливість буде? Цінуємо такі миті
nabludatel• 27 августа 2023
Мені 40 років, мамі 65 років.
Зовсім різне бачення життя.
З мамою важко.
Зовсім різне бачення життя.
З мамою важко.
personality• 27 августа 2023
Мої завтра приїдуть на тиждень. Готуюсь морально, то ще той атракціон🤦♀️
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
Не люблю, бо починаються розповіді про далеких родичів, «сина маминої подруги» і болячки. Мені після таких зустрічей ще тиждень відновлюватись треба, бо мама вампірить, що капець
Анти-анонім• 27 августа 2023
Так цікаво виходить. Так всі розписали як не люблять проводити час з батьками. А ніхто не думає що колись будуть на їх місці і вже наші діти в 65 назвуть «старцями»🤪
Шальная коклетка• 27 августа 2023
Я - мама взрослого ребенка. Не люблю долго общаться, разные интересы и взгляды на жизнь. Меня это всё напрягает, хочется уже покоя
Треба ось так• 27 августа 2023
Мені приємно час проводити, вчора прогулялися, пообідали в ресторані, потім сходили на концерт
Мені 40, їй 60, тата вже немає, беру у відпуску час від часу, хочу щоб вона також бачила красу.
Золота орда• 27 августа 2023
Не люблю. Пару раз брала на море маму и каждый раз испорченный отдых. Сейчас общение по телефону раз в месяц, вживую раз в полгода. Мне так комфортнее.
язззззь!!!• 27 августа 2023
Якщо просто посидіти поговорити, то ще нормально, але разом кудись поїхати нізащо. Коли приїжджає мама, то перші пару днів у мене аж око сіпається, потім звикаю і вже більш-менш нормально.
Най хоч раз• 27 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Особливо ті, які були народжені батьками 40+.
Анти-анонім• 27 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
Та воно і не важливо коли народжені. Просто так цікаво коли потім вони ж будуть шукати спілкування з вже дорослими дітьми. Так як зараз вони уникають
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Я не писала, що не люблю проводити час через старість. Мене бісить вампіризм
Розбещена цяточка• 27 августа 2023
Ответ дляНай хоч раз
І що? Народити не значить, що їх треба няньчити до скону. Діти нам нічого не винні. Треба мати чим себе зайняти в будь-якому віці.
Анти-анонім• 27 августа 2023
Ответ дляСокодавка ще та
А ви намагалися прямо сказати що не подобається. Я своїй мамі так і кажу якщо що
Вишиванка• 27 августа 2023
Терпеть не могу. Выкачка сил.
Сейчас болею, очень плохо, мать названивает по 10 минут чтоб рассказать как она беспокоится и дать пару ценных советов. Прийти помочь и при этом не устраивать драму чтоб все вокруг нее крутились это не про нее.
Интимная• 27 августа 2023
Мамі 70. Кожні вихідні з нею на дачі, зараз майже тиждень, минулого року все літо були. Дещо дратує, але це мама, все готова пробачити, аби була з нами подовше
Без комплексів• 27 августа 2023
Моя тема вчора про скандал з батьками. Тому ні. Якщо я стану такою ж в старості то розумію, якщо діти не захочуть спілкування зі мною
язззззь!!!• 27 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
І що не так? Це взагалі нормально. Для спілкування мають бути друзі, з якими у вас спільні інтереси. Діти це трошки інше. Але звісно мами різні. Моя наприклад, не розуміє, що мені не цікаво слухати про людей, яких я не знаю і не памʼятаю. А от про своїх внуків, вже їй не цікаво слухати.
Без комплексів• 27 августа 2023
Ответ дляВишиванка
Терпеть не могу. Выкачка сил.
У моїх хворі можуть бути тільки вони. При чому стільки їх знаю. В моєму віці вони вже жалілися на здоров´я і злилися чому бабуся не розуміє що й їм погано. Тепер вже вони не розуміють, що мені далеко не 18.
Сокодавка ще та• 27 августа 2023
Ответ дляАнти-анонім
Постійно кажу. Моїй мамі все одно, що мені не подобається. Вона життя прожила і знає краще.
Директор Пляжу
• 27 августа 2023
Ответ дляБез комплексів
Що за тема?
Без комплексів• 27 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
А моя любить жалітися на родичів. По кругу щодня. А після з посмішкою ’ привіііііт’
Анти-анонім• 27 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Ну в 65 друзів вже не так багато, в кожного свої потреби і інтереси. Друзі то більш про молодість.
Ну а з приводу вашого спілкування - так у вас просто контакту немає і це справа не одного дня. Для мене такі історії це привід подумати
ПочтальЁнша• 27 августа 2023
я люблю проводить время, мне 37, родителям 60+. Жить с ними мне сложно, но пообщаться час-два я хоть каждьій день с удовольствием.
Надо ценить такие мгновения, тем более у меня хорошие родители. Да, у них могут бьіть свои заскоки, но в целом мне с ними комфортно и я их люблю.
Без комплексів• 27 августа 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Що за тема?
Та що приїхала допомогти. А в результаті поскандалили і я вкотре вислухала яка я невдячна дочка. І бути тут ще до середи.
Вишиванка• 27 августа 2023
Ответ дляБез комплексів
Вот тоже самое, рассказывать мне как спала, как ела что где закололо...а если у меня плохое самочувствие или проблемы то игнор, шуточки или какая то истерика ’ой, как я за тебя переживаю ой как мне тревожно! Бедный мой ребенок!’