Аля321• 27 августа 2023
сестра родом з Бердянська їде в Канаду, чи будуть чіплятися до того звідки вона
лютий місяць 22 року застав її там, в Бердянську. певний час вона лишалась, пізніше була в Воронежі, а потім поїхала в третю країну.
Там відкрила візу канадську по КУАЄТ.
І оце думає їхати.
На території України підконтрольній Києву не була ні разу, бо в неї чоловік як заїде то вже не виїде.
Чи не може бути так що вона приїде в канаду, а туди ж добиратися з пересадкою доба. і після того їх ще з півдоби мучитимуть прикордонники, риючись в речах, телефонах і всьому на світі?
Вони люди мирні, хороші, дружні.
Але не хотілося б прилетіти і так вимушеним, ще по Канаді "три дня полем два дня лісом" добиратися, і це майже в буквальному значенні, вона велика.
і тут їх ще прикордонники мають мурижити за то що вона з Бердянська виїхала.
народ, що думаєте? Може ми собі нагнітаєм і все простіше?
Там відкрила візу канадську по КУАЄТ.
І оце думає їхати.
Вони люди мирні, хороші, дружні.