МастерЮля• 27 августа 2023
Медичне страхування ПЗУ, хто користувався?
Привіт. Від компанії маю страховку, але ніколи не користувалася. Зараз відчуваю потребу , але вагаюсь йти до лікаря по страховці чи все ж ні. Ніколи не мала страховки в Україні) поможіть вирішити
Винник• 27 августа 2023
Підпишусь. Оформили тиждень тому підлітку, який їде в школу за кордон один. Взяли за 7000 грн на рік. Зовсім не знаюся в страхуванні.
МастерЮля
• 27 августа 2023
Ответ дляFashion_besties
Страхую авто в ПЗУ, швидко виплатили, була приємно вражена
Дякую ♥️
Куда_бежать• 27 августа 2023
А какие варианты? Идти в районную. У меня с 2006 года страховкт мед (правда не всегда), пзу не пользовалась. Смотрите договор (что там по франшизам), и звоните, Вам всё там расскажут.
Мне очень удобно, ассистент сам ищет где побыстрее и поближе может принять нужный врач, или прийти на дом. Анализы и т.д., куртер с таблетками приезжает, ну ок. Правла последнее время,есть франшизы,на лекарсива, где надо какой-то % от стоимости лекарст заплатить (10-20%).
Первые страховки у меня,вообще классные были, даже стоматолог на 200 доларов в год.
100pudov• 27 августа 2023
Оформлювали чотири роки поспіль студенту за кордоном
Один раз прийшлось звернутися , лікар приїхав в гуртожиток оглянув виписав рецепт , по чеку куплених ліків в Україні писала заяву , все ретельно перевіряли , викреслили з чеку сік та вітаміни , бо в рецепті їх не було та повернули кошти сугубо потрецкпту
Треба рецепт і чек
МастерЮля
• 27 августа 2023
Ответ дляКуда_бежать
Та я думала по страховці чи в приватну, куди вже колись ходила).
Але так, щойно дзвонила , описала проблему. Тепер чекаю, поки передзвонить асистент і скаже, куди йти.
МастерЮля
• 27 августа 2023
Ответ дляGoku5927
Мені подобається, досить оперативно організовують запис, діапазон покриття стандартний, як на мене. Теж корпоративне страхування, клас — ’Еліт’.
++ те саме страхування.
А як швидко вас записали до лікаря? Дякую)