Вакцениро Вона• 27 августа 2023

проблеми з фокусуванням зору і ноут

в дитини в 4 роки в 1 оці була проблема з фокусуванням зору.
лікування не було. тільки заборонили маленькі екрани, типу телефон, планшет, щось шити. Були в лікаря десь в 4,5 роки і сказали, що все ок.
Зараз є планшет і десь до години в день дивиться.
Але ми за кордоном і буду підключати Оптиму, там 3-4 год в день.
Постало питання ноута.
Дитина не буде його носити (хіба може по дому, чи скласти/розкласти), чи принципово діагональ 15 чи 17?
Я думала, що в мене 17, але в мене стандарт - 15, і мені зручно і працювати, і фільми дивитись. Є телек великий екран, але люблю з ноута))
Зайканалужайке• 27 августа 2023
Ого, не знала о таком. А какой диагноз у ребёнка?
автор Вакцениро Вона • 27 августа 2023
Ответ дляЗайканалужайке
коли ручку ставили далеко, а потім лікар приблизив прямо до носа, то зрачок на 1 оці ’від´їжджав’.
але за пів року такого не було вже
Невгамовна сила• 27 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
але за пів року такого не було вже
Наверное нарушение аккомодации диагноз
автор Вакцениро Вона • 27 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Наверное нарушение аккомодации диагноз
висновок лікаря не зберігся..
скажіть, будь ласка, діагональ ноута важлива?
Невгамовна сила• 27 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
висновок лікаря не зберігся..
Чем больше экран, тем ментше вреда приносит глазкам
автор Вакцениро Вона • 27 августа 2023
Ответ дляНевгамовна сила
тобто 17 суттєво краще 15?
Невгамовна сила• 27 августа 2023
Ответ дляВакцениро Вона
тобто 17 суттєво краще 15?
Думаю, да. Но я не доктор, просто много знаю о зрении исходя из личного опыта и литературы