Вишневий цвіт• 28 августа 2023

Для підлітка авторитет подруга та її мама

Суть питання в заголовку. Є подруга, яка у всьому авторитет (тут зрозуміло, вік такий). Але дитина внутрішньо постійно порівнює мене з її мамою не в мою користь. Мама там з тих, хто все «знає» і всіх всьому вчить, постійно демонструючи радість і безпроблемність. Спостерігаю за нею збоку і мені, як дорослій людині зрозуміло, що таким чином людина самостверджується. Але що мені робити з моєю дитиною? Це вже переходить всякі межі. Там бардак, бо її мама краща- вона не переймається чистотою, подруга не вчить домашки та прогулює уроки, бо її маму це не хвилює, подруги сімʼя з тих, що «какая разніца» і «хорошие русскіє», а ти (тобто я) якась зациклена на українському (хоча я адекватна в цьому плані) і. т. Д. Ааа, ще- не хочу дружити з її мамою, щоб було так, ніби ми всі рідні, тому теж я в немилості. Що робити?🤷‍♀️
Країна мрій• 28 августа 2023
Мабуть шукати контраргументи на свою користь
Звісно було б краще знайти когось,хто буде захоплюватися вами перед вашою дитиною

Галябалована• 28 августа 2023
Обратите внимание именно на себя, на свои отношения с ребенком и его дузьями. И не старайтесь перещеголять чью- то маму. Ищите ту схему доверительного общения с ребенком,которая подойдёт вам обеим.
И да, если вы захотите очернить ту маму и ее принципы воспитания перед вашим ребенком, то ребенок отдалиться от вас ещё дальше
УжеВотДа• 28 августа 2023
У мене схожа ситуація з дитиною. Але у нас домовленість нікого ні з ким не порівнювати, ні дітей, ні батьків. Я свого часу просто сіла і пояснила - усі різні, який в тому сенс? Іноді доводиться нагадувати, але працює
Стебель березы• 28 августа 2023
Из всего вышеперечисленного меня бы беспокоило только про хороших руських

Остальное - не может быть такого что вы таки перебарщиваете?
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Я і не старалась ніколи ні з ким змагатись. Мені здавалось, що все ок. Я повноцінна і собою задоволена. І стосунки з дитиною до пубертату були дуже близькі. А це щось новеньке і неочікуване для мене.
Алина-1240• 28 августа 2023
Быть проще.вот прям таки та мама скопление вселенского зла
Каяспер• 28 августа 2023
Все правильно - у подруги больше свободы, потому что маме по фиг, она не заставляет ничего делать, кому ж такое в подростковом возрасте не понравится.... Искать аргументы в свою пользу - это, конечно, совет дельный, но тут еще нужно вашу дочь заставить задуматься - а так ли права эта мама и так ли правильна жизнь ее подруги, нормально ли так относиться к своему ребенку, как мама той подруги? Пусть анализирует, заставит мозг поработать немного.
Галябалована• 28 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Новые времена- новые герои.
Не воспринимайте это близко к сердцу, относитесь к увлечению чужой мамой,как к увлечению певицей.
Но активно ищите общие с дочкой интересы, моменты,когда вы просто можете побыть вдвоем и поговорить
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Чесно кажучи, мені взагалі не цікава та мама. Мені цікаво, що можна зробити, щоб дитина не прогресувала в обесцінюванні мене і шуканні собі значимих людей, які обʼєктивно не дотягують до авторитетів.

Алина-1240• 28 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
А с чего вы взяли,что кто то не дотягивает?вот вы не задумывались,что возможно ребенку очень тяжело с вами,из за этого перфекционизма и ’стремления к идеалу’?
nezhinka• 28 августа 2023
Подивіться з донькою Супермаму стбешну, хай вона побачить, як люди зазвичай реагують на бардак і хаос, на відсутність контролю за дітьми. Про какаяразніца - я б взагалі з такою сім´єю припинила стосунки.
Анонім Секретар• 28 августа 2023
сдайте их СБУ
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Говорили. Вважає, що я неправа. І мої уявлення про правильне хибні. І вона не повинна жити, так як я вважаю
nezhinka• 28 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Просто більше говоріть з нею, часто в сім´ї діти нічого не знають про батьків чим вони живуть, і навпаки.
Алина-1240• 28 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Дети тянутся к людям,с которыми им комфортно и где их принимают,без ярлыка’ты должен быть успешней всех’
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Ви та мама?😂
Корсет_на_шурупах• 28 августа 2023
Я б заборонила дружити з тою дівчинкою, бувати в неї вдома. Якщо звісно це ще можна якось контролювати, скільки років вашій дитині?
nezhinka• 28 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Тягнуться, туди не не треба напружуватися. Але життя так влаштовано, що напружуватися треба всім, хіба кому дуже підфартило.
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Риторика знайома

Алина-1240• 28 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Тут не дело в том,что не нужно стремиться ни к чему
Галябалована• 28 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
И как это поможет отношениям автора и дочки? Дочка станет ее ненавидеть, а это совсем не то,чего хочет автор
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляГалябалована
Так, погоджуюсь
Каяспер• 28 августа 2023
Ответ дляВишневий цвіт
И такая реакция тоже нормальна, она ж самая умная, все знает и умеет, только ее точка зрения единственная правильная. А признавать ошибки - это для лохов, и вообще она не может ошибаться по умолчанию)) Такие разговоры нужно вести постоянно, приводить примеры - рано или поздно она задумается и общение само собой сойдет на нет.
Каяспер• 28 августа 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну запретили и что? За ногу к батарее привяжете? А потом переписку найдете ’меня родители не понимают, задолбали, сбегу из дома’.
автор Вишневий цвіт • 28 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Дякую)
Стебель березы• 28 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Но мы же не знаем, может там мама не так и не права? Автор пишет со своей стороны, подросток считает со своей.
Если это вопрос об уроках и про чистоту. Я тоже считаю что контролировать уроки не нужно, это обязанность ребенка.
Чистоту - в своей комнате пусть имеет хаос если хочет.