Кинг-Конгша• 28 августа 2023
Змінне взуття в садочок
Порадьте будь ласка змінне взуття в садочок для хлопчика, щоб було зручне, не парило і можна було в пральну машину кинути?
Нульовий сантиметр• 28 августа 2023
Мої обидва в босоніжках крокс відходили, бо в тапках ноги пітніли.
Кинг-Конгша
• 28 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Дякую, а підкажіть будь ласка, якщо крокси сабо натирають ногу там де кріплення ремінця, босоніжки теж будуть натирати?
Нульовий сантиметр• 28 августа 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Моїм не натирало. Сабо також не натирали.
Фенте Фря• 28 августа 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Они скользкие на лестницах, опасно
Невловимий Джо• 28 августа 2023
Ответ дляФенте Фря
Босоножки тряпичные валди, ренбут
Я своїй доньці теж валді купляла, навіть 1-2 класи школи як змінне
Кинг-Конгша
• 28 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Мені сподобалась тільки серія natur, мабуть їх і візьму, інші дуже швидко розклеїлись
Невловимий Джо• 28 августа 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ніколи не задумувалася, що там ще й серії є)))
Кинг-Конгша
• 29 августа 2023
Ответ дляНевловимий Джо
Як виявилось) Я думала що natur це інший виробник взагалі