nata2910• 28 августа 2023

Який санаторій в Моршині обрати для батьків?

Щоб харчування нормальне і ціни адекватні?
Moon shine• 28 августа 2023
ніякого. там зараз працює одна Лаванда. І то дорого. Такі пансіонати як Одеса,Оріон. Максим коштують безумних грошей і місць нема.Мої ось повернулися тиждень тому-все забито.. СВоїх батьків я відправила на квартиру(шукала заздалегідь). бо знайти житло дуже важко. 350 грн квартира за двох на добу. Воду пили в бюветі 30 грн на одну людину на день. Харчувалися або У БОриса,або в їдальні міської лікарні(там хворих нема,велику залу відкрили для відпочивальників)- 140 грн в день на людину. В інших місцях від 250 грн на день за людину. короче,невигідно.
інколи снідали самі,бо там є велике АТБ
Moon shine• 28 августа 2023
В атб можна брати творог і т.д. і робити сніданок собі самому
ВасильевнаЯ• 28 августа 2023
Ответ дляMoon shine
інколи снідали самі,бо там є велике АТБ
а Мармуровий палац что уже не работает? Он біл лучший
Moon shine• 28 августа 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
ооо. точно.ничего там лучшего нет. одни понты и цена. он работает. но там цены явно неадекватные
Байрактарочка• 28 августа 2023
кілька разів відпочивала в оріоні. але це було останній раз 6 років назад. з усіх санаторіїв в моршині там найадекватніша ціна за умови, харчування.
умови норм. можливо для когось не люкс, але точно не найгірший варіант. дуже різні номера. душ/туалет в номері. кондиціонерів тоді не було, не знаю як зараз. триразове харчування, дуже класно дієтично годували
воду можна пити прямо в санаторії.
рекомендую, в мене залишились найкращі враження.
annet_sheludchenko• 28 августа 2023
Неправда працюють , була в санаторіі Моршинський, гарна іжа гарне лікування, цвна не маленька 1100 грн в день. Якщо хочете дешевшев часний сектор і варити самому