Манка Я• 28 августа 2023
Хтось вже був в кіно на "Довбуш"? Як вам, варто іти?
Манка Я
• 28 августа 2023
Ответ дляЙцфыяч
Варто
У трейлері бачила інтимні сцени є, наскільки вони інтимні? Бо з мамою буду йти, не хочу аби було незручно)
ВундерКИНГ• 28 августа 2023
Ответ дляМанка Я
Вам 16?
Кили и Манджаро• 28 августа 2023
Багато позитивних відгуків. Сьогодні ввечері йду. Можу відписати після, якщо хочете
Манка Я
• 28 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Та я також сьогодні хотіла піти...)
БезПаспортаНеПродаю• 28 августа 2023
Не было там слишком откровенных сцен. Были вчера с дочерью 13 лет.
Манка Я
• 28 августа 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Дякую)
Манка Я
• 28 августа 2023
Ответ дляОмлетик
мне актер этот очень нравится, ему все исторические фильмы идут
Стрельников? Да, він класний)
КоролеВешна• 01 сентября 2023
Мені дуже сподобався фільм, красиво знятий і колоритний. Однозначно вартий уваги
Кумася• 02 сентября 2023
Рекомендую. Яка все-таки Україна гарна ! Велич Карпат заворожує.
Цікавий фільм