ОхиИВздохи• 28 августа 2023

Отсутствие учебников - норма?

Обучение в городе онлайн, учебников для 2 класса нет, кроме языка/литературы. Даже электронные версии предлагается покупать на сторонних сайтах. А куда наши налоги идут? Мама, обучи сама ребенка, учебники купи за свой счет, на кой та школа тогда вообще нужна?
Это вообще норма или у нас особенная школа?
Шалена невинність• 28 августа 2023
Как это нет? Для второго класса напечатано достаточно учебников,это же НУШ. Чето у вас там мутят

Электронные версии точно не нужно покупать

Стефанія• 28 августа 2023
В нашей школе бумажные учебники раздали детям, которые будут ходить очно, кто выбрал онлайн будут пользоваться электронными версиями
Не будь КакСвета• 28 августа 2023
Навіть в мирний час дуже часто були ситуації, коли не встигали надрукувати підручники до початку навчального року або надрукували мало.
Моя дитина весь 7 клас навчалась без нових підручників, видали старі, що не співпадали з програмою. І майже кожен рік підручники привозили в жовтні-листопаді як мінімум. Було в якомусь класі, що на 30 учнів видали по 10 підручників, і робіть, що хочте.
Зараз же війна, фінансування освіти дуже слабке, чисто на зарплати, тому 5, 6 класи сидять без підручників повністю, ьо вони перші по НУШ йшли, для них підручників не було. Ну і для інших класів теж немає. Що робити(
З понеділка на дієті• 28 августа 2023
Скільки діти вчаться, без книг не були жодного разу.
Бува і таке• 28 августа 2023
Сьогодні дитина забрала підручники. Немає 3 книжок. Запропонували електронний варіант. 8клас
Пэрисхилтонша• 28 августа 2023
Ответ дляНе будь КакСвета
А куди ті підручники зникають? Хіба кожен рік нова програма? Проблеми у всіх класах.
Сонечко• 28 августа 2023
Не норма,в нашей школе есть всегда все учебники,ни разу не покупали,ну кроме арсобия по англійському, но то сы сами решаем,как нам его учить
Раз одела не бу• 28 августа 2023
НУШ уже 7 лет (включая пилотные классы). До прошлого года все учебники были. Я могу поверить в напряг с учебниками для 5-6 классов. Но не в траблы в началке.
+ никогда не видела платных электронных учебников. Сын уже в 6 классе. Я ему учебники уже не первый раз скачиваю бесплатно
Володарка мрій• 28 августа 2023
2 клас - це нова програма, підручників для неї надруковано предостатньо.
І у вільному доступі безкоштовно ці самі підручники є в електронному вигляді
Скажіть авторів підручників, знайдемо вам.

Мишка-шалунишка• 28 августа 2023
Если это Нуш, учебники на сайте в свободном доступе, своей в прошлом году 5-клашке распечатали все, включая английский (покупали только рабочую тетрадь).
english book• 28 августа 2023
Державну поліграфії знищено Д. Табачником, під патронатом А.Януковича,Р.Богатирьової,та інших менш відомих діячив. Обладнання вирізано, або розпродано. Приміщення найбільшого комбінату з виготовлення шкільних підручників-РВО’Поліграфкнига’ - до 100000 підручників на добу, Книжкової фабрики ім. Фрунзе, Київської правди, АТ ’Книга’, та багатьох інших здаються в аренду,що й було заплановано. Керують ними до сих пір довірені особи, і кошти різними закрученими шляхами, йдуть замовникам знищення за кордон.
Планувалося і відбулося це з однією ціллю-перенаправити величезний кошти на друкування підручників, до приватних друкарень. Але сталася несподіванка-зміна влади. І ті друкарні, котрі були в схемі і отримали таки ці замовлення, справитися з ними не можуть.Тому що потужності їх в десятки разів менші. А нових друкарень немає, тому що ті хто це планував-в бігах.
На Шулявці стоять два величезних комбінати один навпроти одного. Поліграфкнига і Преса України. Перший здається в аренду повністю-чудове місце в 2 хвилинах від метро. А прямо біля виходу з метро стоїть Преса України, на яку наклав лапу особисто Олександр Янукович. В аренду він не здається, приміщення простоюють, обладнання на металобрухт. Кого воно чекає це приміщення, -незрозуміло. Мені здається Януковича,або тих кому він його передав/передасть. Комбінат належав ДУСі. Чому ніхто нічого не робить-я не знаю.
english book• 28 августа 2023
Це все тягнеться з 2011року
ЭтаваНиМожетБыть• 28 августа 2023
у малого в минулом році був 1 підручник з математики який видали в кінці лютого....сьогодні син забрав 5 підручників для 6 класу
Меряю от 0• 28 августа 2023
Вброс какой-то. Какой город? У нас тоже онлайн, все кто не заграницей получили. 4й класс, но это не имеет значения. Если просто в другом городе находятся, то договаривались, за них получили и выслали.
Плюс есть сайт, на котором в свободном доступе есть учебники, разные варианты НУШ. Нам в прошлом году ещё учительница ссылку давала. Да и гугл информацию выдает.
Шалена невинність• 28 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Что за дичь? С каких делов?Что за дискриминация?)
Пожарник• 28 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Это Украина...
Шалена невинність• 28 августа 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
О 5 учебников, повезло, нам пока только один привезли, тоже 6класс
Шалена невинність• 28 августа 2023
Ответ дляПожарник
Это Украина...
Нет, это ерунда. Я бы пошла и взяла учебники. У нас такого разделения нет онлайн оффлайн -учебники для всех
автор ОхиИВздохи • 28 августа 2023
Ответ дляМеряю от 0
Нико.
Школа была раньше частично русскоязычная, так понимаю, проблема в этом.
Учитель дал ссылку на Якабу учебник английского электронный 150 грн.
Дайте, пожалуйста, ссылку на сайт, где скачать можно!

Шалена невинність• 28 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Нико.
https://pidruchnyk.com.ua/2klas/
автор ОхиИВздохи • 28 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
https://pidruchnyk.com.ua/2klas/
Спасибо вам большое!
Шалена невинність• 28 августа 2023
Да и вообще загуглите учебники нуш онлайн,кучу сайтов выдает
Раз одела не бу• 28 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Нам только что написали - есть 3 учебника, остальные обещают довезти недели через 2. Тоже 6 класс
Раз одела не бу• 28 августа 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Нико.
С английским отдельная тема. Многие учителя закупают учебники которые не входят в ’распечатки’ для нуш.
Стефанія• 28 августа 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Ага, нам також 5 дали, але навіщо було друкувати ті технології, якщо не надрукувати математику?
Кукарикуууууу• 28 августа 2023
Ответ дляРаз одела не бу
Мы не нуш, но нам вообще на хьюман(онлайн платформа) все учебники школа сама загрузила.
ЭтаваНиМожетБыть• 28 августа 2023
Ответ дляСтефанія
у нас мова, математика, природа, англ. і зарубіжна...