И.О. человека• 28 августа 2023
Дівчата поїзд Київ-Пшемисль. В ньому жарко?
Інтерсіті, хто їхав?
Як одягатись, щоб не здуріти в дорозі, бо мені стає погано, можу і впасти якщо дихати нема чим
И.О. человека
• 28 августа 2023
Ответ дляhalla-d95e
Їхали з комфортом. Кондиціонери. Той що прибував в 5 ранку.
Так, саме цим іду. Дякую!
А не підкажете, як перевірка в поїзді відбувається? Бо перший раз іду поїздом, хвилююся
Страхованная• 28 августа 2023
Ответ дляИ.О. человека
Так, саме цим іду. Дякую!
Сначала на вокзале чемоданы,потом в поезде наш проводник проходит проверяет паспорта и билеты. Польские прикордонники уже в Пшемысле
Пошаманю• 28 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
Что вы придумываете? Никто не смотрит чемоданы на вокзале, украинский контроль проходит в поезде
Страхованная• 28 августа 2023
Ответ дляПошаманю
хмм..вы как на вокзал заходили? Мимо ленты? За наших прикордонников да,забыла-во Львове девочки зашли
Пошаманю• 28 августа 2023
Ответ дляСтрахованная
Обычно заходила. Там был контроль безопасности, который к поезду и таможенному и приграничному контролю не имеет никакого отношения.
Творог для розжига• 28 августа 2023
Я б сказала навіть холодно. Якщо в босоніжках, шортах, футболці, то змерзнете. Носки, штани та реглан - буде нормально
Страхованная• 28 августа 2023
Ответ дляПошаманю
ну ок,как скажете) Я автору писала про все виды проверок на этом виде транспорта.
Вкуси мене• 28 августа 2023
Ответ дляПошаманю
Вхід на вокзал через рамку і перевірка багажу
Фізик-ядерщик заочно• 28 августа 2023
Страшенно! Ті кондиціонери ледве дишуть а на кордоні де поїзд стоїть години півтори- дві його взагалі вимикають . І вагон розпечений як духовка. У дітей носом пішла кров . У дорослих теплові удари а виходить не можна бо вже пройшли таможню. Той що прибуває ввечері.То жах!!
И.О. человека
• 28 августа 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це той що ввечері в Польщу? Це звичайний, не інтерсіті?
Я іду з Києва о 8 вечора, в 5 ранку в Пшемисль прибуває
То дівчата кажуть, що холодно в ньому було
halla-d95e• 29 августа 2023
Ответ дляIrishka-564d
На таможне в Польше сильно багаж проверяют?или поверхностно
Як повезе. Ми з донькою з рюкзаками були. В неї відкрили і закрили. В мене- перерили половину речей. Впихнути назад було трудно.
Фізик-ядерщик заочно• 29 августа 2023
Ответ дляIrishka-564d
Все сумки через рентген , каждого 15-20 на досмотр . Меня послали к живым таможенницам))) Выбрала всю сумку , до дна . Но сами они ни к вещам ни к сумке не прикасались. Косметичка прозрачная так и открыть не просили ничего.