Love_Love_Love_• 28 августа 2023

Франциск злетів з катушок привселюдно, бачили вже його промову?

Знайшла в ТГ каналі, слів нема
Ирина 789• 28 августа 2023
Рекомендую к просмотру документальный фильм ’Девочка из Ватикана: исчезновение Эмануэлы Орланди’.

Еще многому будете удивляться.
Lady luck21• 28 августа 2023
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Всім, хто хоче написати срань - прочитайте
https://www.vaticannews.va/en/pope/news/2023-08/po...
Там вся промова була про мир!! Но куди ж, русні то на руку. Квочки несуться, не знають з якого приводу. Автор видаліть цю бридоту і не грайте на руку русні.
Адміни, Ви тут?
Він про мир ще весною 2022 говорив, після Бучі: не давайте Україні зброю, щоб швидко все закінчилось і настав мир. Цей продажний лицемірний папа з грошима путіна в банках Ватикану точно не має стосунку до справжньої церкви, віри, християнських цінностей
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Він голова церкви, яка має шукати мир. Він виступив перед парафіянами католиками (!!!), а не перед військовими.
Бути католиком в рашці то задача з зірочкою, куди ж піти проти православних скрєп
Ви наївно вірите, що то справжні католики там
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляSnake_dreams
Мне вот интересно, чем думают эти люди? Как может священнослужитель желать войны, смерти и разрушений, если Библия говорит об обратном? Естественно, он будет говорить о мире. Как и любой другой верующий человек. Для Бога нет плохих людей, все Его дети
Біблія ще каже не бути лицимірними і ненавидіти зло.
А от про ’невсетакоднозначно’ там нема
Teonaa• 28 августа 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Можна знайти відео увімкнути на ютубі автоматичні субтитри і подивитися.
Що він взагалі мав на увазі
По одній строчці нічого не ясно
Elena_Kiev_Solomenskiy• 28 августа 2023
не зря же кремль имеет фин. связи с банком Ватикана
Я из ноября• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Ви прочитайте весь текст, комусь (невже русні?) вигідно виривати слова з контексту і шукати зраду. Він закликав їх до миру, до мудрості
я сходу та и подумала, что контекст
ALENAelka• 28 августа 2023
не видели,
и что же там за способ быть русскими изобрели эти католики...
Одяг та сумки• 28 августа 2023
церква всегда была продажная и страшнее сбу и власти
автор Love_Love_Love_ • 28 августа 2023
Ответ дляSoufit
З уzкими чи з українськими?
З першими
KrupinkaSs• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Адміни, Ви тут?
Нещодавно така ж сама ситуація була з Джонні Депом.Він звертався до всіх глядачів,росіянці написали що то до них,наші підхватили ту брехню і такі вже почали прокльони слати,ефект натовпу.
Аноним Первый• 28 августа 2023
Ответ дляmarata
Старий маразматик
Він не маразматік, він х…лан, сатаніст і фашист і завжди таким був.
Ирина_Б_• 28 августа 2023
зрада, хто следующий? господин байден?
Мелитрисса• 28 августа 2023
А способ быть русскими, это как? Может католическая молодежь рф против войны? Или нет? У нас любят иногда разгонять зраду, как в случае с Джонни Деппом например.
Soufit• 29 августа 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
З першими
Может, русня переводила, как им удобно?
Я была знакома с переводчиком консульства. Он говорил, что от от перевода часто зависел ход переговоров.
ТА7НЯ7• 31 августа 2023
потому что итальянцы за русских. Даже мои друзья бежавшие туда из окуппации через 1,5 года оболванились и Украина им уже не хорошая. Видимо в италии тоже пропаганда....