Знайшла в ТГ каналі, слів нема
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Всім, хто хоче написати срань - прочитайте
Там вся промова була про мир!! Но куди ж, русні то на руку. Квочки несуться, не знають з якого приводу. Автор видаліть цю бридоту і не грайте на руку русні.
Адміни, Ви тут?
Він про мир ще весною 2022 говорив, після Бучі: не давайте Україні зброю, щоб швидко все закінчилось і настав мир. Цей продажний лицемірний папа з грошима путіна в банках Ватикану точно не має стосунку до справжньої церкви, віри, християнських цінностей
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Він голова церкви, яка має шукати мир. Він виступив перед парафіянами католиками (!!!), а не перед військовими.
Бути католиком в рашці то задача з зірочкою, куди ж піти проти православних скрєп
Ви наївно вірите, що то справжні католики там
Mrs.Ochmonek• 28 августа 2023
Ответ дляSnake_dreams
Мне вот интересно, чем думают эти люди? Как может священнослужитель желать войны, смерти и разрушений, если Библия говорит об обратном? Естественно, он будет говорить о мире. Как и любой другой верующий человек. Для Бога нет плохих людей, все Его дети
Біблія ще каже не бути лицимірними і ненавидіти зло.
А от про ’невсетакоднозначно’ там нема
Я из ноября• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Ви прочитайте весь текст, комусь (невже русні?) вигідно виривати слова з контексту і шукати зраду. Він закликав їх до миру, до мудрості
я сходу та и подумала, что контекст
KrupinkaSs• 28 августа 2023
Ответ дляyasia__sv
Адміни, Ви тут?
Нещодавно така ж сама ситуація була з Джонні Депом.Він звертався до всіх глядачів,росіянці написали що то до них,наші підхватили ту брехню і такі вже почали прокльони слати,ефект натовпу.
Аноним Первый• 28 августа 2023
Ответ дляmarata
Старий маразматик
Він не маразматік, він х…лан, сатаніст і фашист і завжди таким був.
Мелитрисса• 28 августа 2023
А способ быть русскими, это как? Может католическая молодежь рф против войны? Или нет? У нас любят иногда разгонять зраду, как в случае с Джонни Деппом например.