Доброго вечора. Можливо можете подарувати книги для 5 класу НУШ.Буду дуже вдячна
v.melnik_km• 28 августа 2023
Ми закінчили 5 клас, половину батьків віддруковували індивідуально в приватних типографіях, але свої ми вже передали дитині куми. Шукайте варіанти на ОЛХ
Ответ дляv.melnik_km
Дякую)
Ответ дляAllbina
Можливо буде корисним, офіційний сайт з електронними версіями підручників
Дякую