Аленький носочек• 29 августа 2023

Вопрос о школьном рюкзаке

Понравился ребенку рюкзак, но в нем нет внешних кармашков для бутылки с водой. Для второклашки на вариант?
Вумна вутка• 29 августа 2023
Всередину кладіть
Джинци на Флісі• 29 августа 2023
Нет.
Это не удобно
Ms. Скромность• 29 августа 2023
Мой кармашками не пользовался. Клал в середину. Что б не перевешивало на одну сторону
Гопница-Советчица• 29 августа 2023
мій в кармашками не користувався, бо спочатку загубив так термочашку
автор Аленький носочек • 29 августа 2023
Ответ дляMs. Скромность
У меня одно опасение, что не закроет хорошо бутылку и поплывут тетради 🤪
Чу Ча• 29 августа 2023
Я б не ризикувала. Все одно щось проллє
Ms. Скромность• 29 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Ну купите термос с трубочкой. Мой до 4 класса ходил с таким. Потом объема стало мало, на тренировках больше пить начал. Там не выльется
Чумачечая_• 29 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Він точно так же може покласти воду всередину замість зовнішньої кишені при їх наявності, а ще може запхати всередину банан, і він помнеться, і все буде в банані, а ще може пластилін розквецяти по всьому рюкзаку, а ще у нього буде купа однокласників, які теж радісно можуть допомогти перетворити рюкзак з усіма зошитами в казна-що.

Надіюсь, я Вас заспокоїла, і тепер можете купувати той рюкзак, який сподобався.
Голова колгоспу• 29 августа 2023
Як я рада, що зʼявились довоєнні теми, школа, консервація і т.д.
Як звʼязок із щасливим минулим.
Слава Богу відкрили школи . Маю надію що на весь рік 🙏
Коли мовчу- приємна жінка• 29 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Як звʼязок із щасливим минулим.
У нас не відкрили школи, і я рада, ракети літають, яке навчання?
Голова колгоспу• 29 августа 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Звісно, є регіони де це недоречно.
Взагалі то ніхто не застрахований
Ответ дляГолова колгоспу
Звісно, є регіони де це недоречно.
Взагалі то ніхто не застрахований
Ще й голосування для батьків в школі було, чи вийдуть діти до школи. Судячи по класу дитини, з 31 дитини шість батьків бажали в школу.