Аленький носочек• 29 августа 2023
Вопрос о школьном рюкзаке
Понравился ребенку рюкзак, но в нем нет внешних кармашков для бутылки с водой. Для второклашки на вариант?
Ms. Скромность• 29 августа 2023
Мой кармашками не пользовался. Клал в середину. Что б не перевешивало на одну сторону
Гопница-Советчица• 29 августа 2023
мій в кармашками не користувався, бо спочатку загубив так термочашку
Аленький носочек
• 29 августа 2023
Ответ дляMs. Скромность
У меня одно опасение, что не закроет хорошо бутылку и поплывут тетради 🤪
Ms. Скромность• 29 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Ну купите термос с трубочкой. Мой до 4 класса ходил с таким. Потом объема стало мало, на тренировках больше пить начал. Там не выльется
Чумачечая_• 29 августа 2023
Ответ дляАленький носочек
Він точно так же може покласти воду всередину замість зовнішньої кишені при їх наявності, а ще може запхати всередину банан, і він помнеться, і все буде в банані, а ще може пластилін розквецяти по всьому рюкзаку, а ще у нього буде купа однокласників, які теж радісно можуть допомогти перетворити рюкзак з усіма зошитами в казна-що.
Надіюсь, я Вас заспокоїла, і тепер можете купувати той рюкзак, який сподобався.
Голова колгоспу• 29 августа 2023
Як я рада, що зʼявились довоєнні теми, школа, консервація і т.д.
Як звʼязок із щасливим минулим.
Слава Богу відкрили школи . Маю надію що на весь рік 🙏
Як звʼязок із щасливим минулим.
Коли мовчу- приємна жінка• 29 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Як звʼязок із щасливим минулим.
У нас не відкрили школи, і я рада, ракети літають, яке навчання?
Голова колгоспу• 29 августа 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Звісно, є регіони де це недоречно.
Взагалі то ніхто не застрахований
Ответ дляГолова колгоспу
Звісно, є регіони де це недоречно.
Взагалі то ніхто не застрахований
Ще й голосування для батьків в школі було, чи вийдуть діти до школи. Судячи по класу дитини, з 31 дитини шість батьків бажали в школу.