Рита-8e7c• 28 августа 2023

Подскажите про виммельбухи

Здравствуйте. Дочери 6 лет почти и офтальмолог наконец-то разрешила виммельбухи. Но я в этом совсем профан. Увидела про детектива Пьера, там виммельбух с заданиями. Но я не понимаю это одноразовая книжка? Разгадал загадку, дошёл до конца и все? Больше не интересно, ведь все помнишь? Или как?
Lady luck21• 28 августа 2023
Ну так любую книгу прочитаешь 1 раз
автор Рита-8e7c • 28 августа 2023
Ответ дляLady luck21
Ну так любую книгу прочитаешь 1 раз
Не правда, мы с дочкой миллион раз перечитываем. А уж любимые...
Hanna-Hanna• 28 августа 2023
З мого досвіду, правда, з дитиною поменше, віммельбух рідко коли може бути нецікавим. Багато малюнків, кожного разу щось нове можна розгледіти, історії самим вигадувати, грати в ігри типу «я бачу…» або «знайди щось». Мати їх кілька та чергувати
Irina.tish• 28 августа 2023
Якщо підходять з досить дрібними малюнками, то Where´s Wally. П´єр мені якось менше всіх зайшов, я ті лабіринти не чітко розрізняю, і мене це нервує)
Є ретро від Країни мрій, здається 1000 речей для пошуку чи якось так, там на різні теми, і написана кількість персонажів що треба знайти, одразу і математику тренує
Irina.tish• 28 августа 2023
Але віммеллі, то справді чудові книжки. Кожен раз по іншому дивишся, шукаєш, спілкуєшся, асоціюєш.
автор Рита-8e7c • 28 августа 2023
Ответ дляIrina.tish
Дякую, моя лабіринти полюбила, так що їй зайде.