Гола з конопель• 29 августа 2023
Дівчата, повернення. Потрібна порада
Дівчата , купила Ugg в інстаграм . Оригінал все добре , але не підійшов розмір . Повернення та накладного платежу у продавця немає. Є тільки перепродаж чи обмін .
Довго писати , але спробую
1) купила Ugg 38 розмір і вони маленьку . 39 розміру вже немає
2) хотіла поміняти на 39 розмір в іншому кольорі і його на момент обміну не було
3) тоді я поміняла на 39 розмір ботаніки Reebok ( доплатила ще грошу , вони дорожчі). Вони виявились великі і я повернула їх продавцю
4) потім вибирала на які можу вдруге поміняти і побачила що зʼявились 39 р Ugg. Зраділа що можу обміняти , але продавець каже , що вони на броні
Чесно , я вже задовбала їздити на пошту і шукати на що я можу обміняти . Вона виставляє товар і ходові розміри зразу забирають . Тепер я знаю сто так , люди певно чекають як я на що поміняють .
Багато тексту , але мене роздратувала ця ситуація . Моя я не права , розсудіть будь ласка . В мене в перше така ситуація , завжди замовляю накладним новою поштою і не мала проблем
Довго писати , але спробую
Скорая помощь• 29 августа 2023
Вы не правы. Хотите, чтобы идеально с первого раза, покупайте офлайн в магазине.
Если что - я покупатель, не продавец.
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляБджолина королева
Бачили очі що купували....
Звісно бачила , але розмір не підійшов
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Навіщо ви купуєте в таких геморних продавців...
На ой сайті їх вже немає.
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляЛеди Г
В магазин идите.
Я розумію , як це виглядає . Типу мені все не підходить, але треба обирати товар де вже мої розміри продані ))
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ви бачили що нема повернення і зробили покупку, погоджуючись з умовами
Викупана• 29 августа 2023
На наступний раз шукайте продавця з поверненням. Це мене одразу насторожило б
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Підтримаю автора. Мені недавно не сподобався паровий утюг, повернула в магазин, гроші забрала. З взуттям також, все безкоштовно, повернення за кошти магазину. Просіть гроші назад.
Не можу попросити , вона мене попереджала , що повернення немає . Але і міняти вже немає на що . Тільки чекати на новий завоз
Ванна Тазиковна• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Звісно бачила , але розмір не підійшов
вы размер стельки в ботинках рибок спрашивали? Это же не туфли... ботинки не тяжело выбрать по размеру
Йосип_молодий• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Ну, ждите. Вам нужны угги в сентябре?
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
Бачила , але не врахувала що не буде розмірів на який я зможу поміняти . Може мій досвід зупинить покупців купляти в таких магазинів . А я могла бути постійним покупцем
Kusalochka• 29 августа 2023
Ответ дляСкорая помощь
Если что - я покупатель, не продавец.
Не согласна. Если это магазин то есть правила.
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляKusalochka
І в неї є магазин в іншому місті
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Ну, ждите. Вам нужны угги в сентябре?
Їх в перший день розібрали ))
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Взагалі з такими неклієнторієнтовними не варто звязуватися
Йосип_молодий• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Їх в перший день розібрали ))
Вам нужны угги в сентябре?
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Ну який магазин?
більш ймовірно що там навіть фоп не оформлений
Йосип_молодий• 29 августа 2023
Ответ дляKusalochka
Так а чего нет?
Можно подождать пока не появится размер. Времени до ноября, расслабиться и ждать
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Розмір стільки мені підійшов . Але вони дуже специфічні. Просто виявились дуже широкі
Бджолина королева• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Звісно бачила , але розмір не підійшов
Я мала на увазі умови продавця.
Гола з конопель
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Прийдеться чекати, і більше не купуйте в неї. А взагалі дивно що повернення немає, удобно влаштувалась вона
Вона таким чином привʼязала до себе покупців . І тепер я повинна слідкувати за її сторінкою та виловлювати розмір . Дуже багато часу займає 😭