Гола з конопель• 29 августа 2023
Дівчата, повернення. Потрібна порада
Дівчата , купила Ugg в інстаграм . Оригінал все добре , але не підійшов розмір . Повернення та накладного платежу у продавця немає. Є тільки перепродаж чи обмін .
Довго писати , але спробую
1) купила Ugg 38 розмір і вони маленьку . 39 розміру вже немає
2) хотіла поміняти на 39 розмір в іншому кольорі і його на момент обміну не було
3) тоді я поміняла на 39 розмір ботаніки Reebok ( доплатила ще грошу , вони дорожчі). Вони виявились великі і я повернула їх продавцю
4) потім вибирала на які можу вдруге поміняти і побачила що зʼявились 39 р Ugg. Зраділа що можу обміняти , але продавець каже , що вони на броні
Чесно , я вже задовбала їздити на пошту і шукати на що я можу обміняти . Вона виставляє товар і ходові розміри зразу забирають . Тепер я знаю сто так , люди певно чекають як я на що поміняють .
Багато тексту , але мене роздратувала ця ситуація . Моя я не права , розсудіть будь ласка . В мене в перше така ситуація , завжди замовляю накладним новою поштою і не мала проблем
Довго писати , але спробую
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так это автор проблемная ведь
Не продавец )
У меня был 1 пролет за всё время заказов онлайн, а это 10 + лет
Туфли какие-то, ещё в сами начале покупок
Но я их выставила на продажу и их забрали через неделю, ещё и с наценкой, то есть заработала
Потому что понимала прекрасно, что ездить туда - сюда на почту, платить покатушки мне вообще не выгодно
Гораздо легче продать, сидя на диване
Иногда вообще не меряю на почте, ибо лень распаковывать и вообще некомильфо 🤷🏻♀️
А так - надо просто точно знать свою стельку
Вот и всё
Не брать никогда меньше, вот это аксиома для онлайн покупок
Зимняя, деми обувь - всегда на 0,5 см больше, зимняя может быть и на 1 см больше, для запаса
Для высокого подъема брать с высоким, без молнии не брать, или же брать, если визуально действительно это место широкое, а не узкое, + замеры ясно дело всегда подсказывают
Если широкая нога - широкую обувь, для узкой наоборот
Вроде как элементарные правила
Просто люди иногда забивают, хватают что подряд, ибо цена прельстила или просто так, заказать, потом сами собой недовольны
Честно не знаю, как так много пролётов у людей бывает
Даже с проблемной стопой уже с опытом приходит понимание, твоё или нет, только увидев на картинке
Не продавец )
Гораздо легче продать, сидя на диване
Вот и всё
Вроде как элементарные правила
Стелька не завжди гарантія вдалої покупки. Це не футболка що там потягннеться, там оверсайз
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Дякую , я з вами згодна . Вже давно замовляю і перший раз така ситуація . Теж вирішила , що вже краще більші , ніж менші . Ціна не низька , тому самій продати не варіант і вони зараз на олх дешевші саме цей розмір . Сьогодні вже подивилась на них ціни . Не булою жодних проблем , якби продавець зробила накладний платіж . Я завжди так купляю , а тут погодилась на такі умови , більше так не буду купувати і нікому не раджу )) І я сама в шоці , в мене стандартний розмір і всі речі останнім часом з оф сайтів підійшли і дуже сподобались . Навіть окуляри ))
Досвід бере дорого, зато пояснює зрозуміло.
Не купувати без наложки, не купувати без поверенення-це аксіома. Принаймні речі/гроші які якщо що не жалко викинути/подарувати
Пульт от линолеума• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Розмір стільки мені підійшов . Але вони дуже специфічні. Просто виявились дуже широкі
Положите ещё одну стельку
Сколько_мне_лет?• 29 августа 2023
Ответ дляГола з конопель
Звісно бачила , але розмір не підійшов
Обминати продавців де нема накладеного платежу.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 29 августа 2023
Ответ дляРомашкинная
У мене завжди 😏
Хоча й нога абсолютна не пересічна, не 39 рр як у більшості переважної )
27 см і високий підйом
І уявляєте - навіть з такими даними не було прольотів
Ну отак буває
27 см і високий підйом
Ну отак буває
Ромашкинная• 29 августа 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
У мене завжди 😏
27 см і високий підйом
Ну отак буває
27 см і високий підйом
Ну отак буває
А я в магазині можу купити з приміркою і будуть терти то в підошву, то в мізинець то ще щось непердбачуване на примірці