Тримаю свічку• 29 августа 2023
Что у вас на ужин? ФОТО?
Есть что то богатое красивое интересное?
personality• 29 августа 2023
Мама наварила борщу, насмажила ікри з баклажанів і принесла кавун. А ще насмажила стулеників.
Достатньо по бахатому? Бо мені дуже по бахатому і красіво, бо прийшла на все готове😂
Сегодня сержусь• 29 августа 2023
Нехо фото, бо тільки лягла у кріслі під кондіціонером. Плов, кавун і камбуча з атб холодна.
Тримаю свічку
• 29 августа 2023
Ответ дляПослушная
Без фото, сушы, пицца, оливье.
Такое я не очень
Сегодня сержусь• 29 августа 2023
Ответ дляMadame S
А что для Вас богатое: авокадо или икра белуги? )
Ой, то така фігня, пішов і купив. От би мені хто приніс баклажани Огоньок)))
Тримаю свічку
• 29 августа 2023
Ответ дляMadame S
Рыбка дорогая стейки хорошие икорка красная
Сегодня сержусь• 29 августа 2023
Ответ дляЩось не спиться
Ось навіть фото зробила. Моє улюблене. Ящиками купую.
Люблю лімо))
Білка в колесі• 29 августа 2023
Рагу з курочкою, салатик з овочів, кукурудза варена чи нектарин на закуску)
Викликаю на дебати• 29 августа 2023
Еще не знаю чего хочу. Подташнивает, голова кружится (( может сахар упал, но есть не хочется...
Посмотрю фотки, может аппетит проснётся 🙂
Скромняшка• 29 августа 2023
Вже зажерла красну рибу з атб 140 грн по акції, саму вкусну ковбасу по скідкі з атб 150 грам за 76 грн, випила водкалайм по акції 29 кажись і хліб білий, вкусний, тостовий ну і гоїрка свого заточила
Викликаю на дебати• 29 августа 2023
Ответ дляГолубец
Кавун 130грн
Дорого, багато
Да, в этом году это действительно дорого
Сегодня сержусь• 29 августа 2023
Ответ дляMadame S
А мне бы арбузика, холодненького и порезанного
Лень спуститься на кухню и достать тот арбуз.
Я вже достала)) зараз чоловік зайте в хату , а я його попрошу нарізати і подати прямо до мого лєжбіща)))