Сяду на шию, дорого!• 29 августа 2023
Відпочинок в Карпатах (Закарпання/ Прикарпаття)
Дівчата,я дуже сподіваюся,що мого коханого відпустять у відпустку і хочу на 7 днів поїхати подалі від всіх.
Допоможіть з вибором.
Хочу - тихе місце з мальовничими пейзажами. Можливість триразового харчування (також ок якщо можна домовитись з господарями і це не готель).
Щоб поряд було куди піти - гори,водоспади,полонини..
Просто гугл мене здивував цінами. Там де гарний номер або маленький будиночок ціни по 3000-4000 грн і то не всюди з харчуванням .
Поділіться досвідом,де були самі. Дуже хочеться хоч ці 7 днів забути про все і відпочити.
Допоможіть з вибором.
from Ukraine• 29 августа 2023
3000-4000 это норм для Буковели. Смотрите обычные города Косово, Коломыя. Франык, Мукачево, Ужгород. Тихо везде
НаБалКоніХодять• 29 августа 2023
Шешори. Все те що ви хочете. Водоспади, смачна їжа і не сильно дорого
Дівка в намисті• 29 августа 2023
Зараз відпочиваю у Волосянці готель Писана хата. 800 грн 2м номер, істи або самим або в сусідній готель 200м. Територія, басейн все дуже гарно.
Або поруч Подолянка ще кращий комплекс.
Тундиринда• 29 августа 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Косово - крана на Балканах
Сяду на шию, дорого!
• 29 августа 2023
Дякую. Якщо є назви готелей в когось,буду дуже вдячна.
Яремче та Буковель навіть не дивилась. Хоч і не сезон в осени,але всеодно ціни кусаються.
Були в минулому році під Ужгородом. Сподобалось все окрім того,що готель був в маоесенькому селі і все дуже дуже далеко. А часу було так само не багато,то максимум що побачили,ще найближча гора біля готелю, все інше довго добиратися було
Мрії у вирії• 29 августа 2023
Можна в Шаян - там багато гарних готельчиків, котеджів. Можна біля Мукачево в Троянду Карпат - невеликий пансіонат, є басейн.
Marina-milaja63• 29 августа 2023
Ответ дляДівка в намисті
Або поруч Подолянка ще кращий комплекс.
Теж нещодавно повернулись з писаної хати))
Враження чудові, краєвиди захоплюючі, місце де дійсно відпочила мізками))))
ХаДиДиШь• 30 августа 2023
Закарпаття, Свалявський район, с.Солочин, або Поляна. Санаторії, приватні садиби, готелі, ЖК. Басейни і мінеральні води, гарні краєвиди