БлинчикБезСметанки• 29 августа 2023

Де в Мукачево біля вокзалу перекантуватись з ранку до вечора

З двома дітьми й трьома валізами?
Василина Семеніч• 29 августа 2023
Ларек рядом есть, у Армена. приходите приютим.
Кров з молоком• 29 августа 2023
Зранку до вечора ви все Мукачеве вздовж і впоперек можете обійти. Ще й на термальні води з´їздити.
Валізи у камери схову і насолоджуйтесь!
Сладко-соленая• 29 августа 2023
Валізи здайте на вокзалі на зберігання, це не дорого.Чого вам там цілий день кантуватися? Повезіть дітей в замок Паланок на таксі. Якщо вони вже дорослі, ну від 10 років вже цікаво. В кафе сходіть поїсти. Ось і вечір.
МеняАЖтрусит• 29 августа 2023
Аквапарк!
Гидроусилитель руля• 29 августа 2023
справа метрах в 50 от вокзала отличная пиццерия Колизей с гостиницей. можете есть пиццу и валяться в кроватях
Файна пані• 29 августа 2023
Валізи у камеру схову і або гуляти по місту, або поїхати на екскурсію до замку Паланок, або аквапарк ’Карпатія’, або комплекс ’АкваСіті’. Останні два варіанти, зважаючи на +34, найкращі.