МастерЮля• 29 августа 2023

Укладка пушистых волос

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, дочка 12 лет покрасили прядки волос, подстригли волосы. Мастер так красиво уложила ей волосы. Они стали ровные.
Дома помыли голову, и на браш их выравниваю, и фен щеткой. Все равно пушаться. Что я делаю не так((( Хочет на 1 сентября ровные волосы
Мовчу, але хочу• 29 августа 2023
Незмивачку купіть
Вона закриватиме пори і забиратиме пухнастість

автор МастерЮля • 29 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Незмивачку купіть
Яку не підкажете?
Мовчу, але хочу• 29 августа 2023
Це мій топ. Зелена напевно для початку більш ніж впорається
автор МастерЮля • 29 августа 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Дякую
Дюйм оф о4ка• 30 августа 2023
Можливо, це працює тільки з моїм волоссям, але все ж напишу. Після миття дати висохнути природнім шляхом. Після зволожити пшикалкою і додати того зеленого спрею, який вам вище рекомендували. І вкладати брашем або фен-щіткою