Не гавкаю- но охраняю• 30 августа 2023

Дівчата, шукаю терміново віддалену роботу

Всім доброго ранку. Я залишилася одна з дитиною, шукаю терміново будь-яку роботу, бажано віддалено. Швидко вчуся всьому.
Може Ви знаєте відкриті вакансії?!
Дякую всім за допомогу 🙏
Кукусики• 30 августа 2023
Так вы пишите что умеете делать, где работали, на удаленке нужны с опытом, так как учить там некому.

Ms. Сама прямота• 30 августа 2023
кожен день тут такі теми
ніхто ніяку роботу так і не знайшов
вам на ворк.юа і т.д.
Ms. Сама прямота• 30 августа 2023
навіть, якщо ви вирішили надавити на жалість, що ви одна з дитиною, то все одно не допоможе
Пишу з калідору• 30 августа 2023
А ребенку сколько лет, он ласт вам нормально работать? А то у нас есть такие работнички, мало того что дозвониться к ним невозможно, так если и дозвониться, их детачки так орут и верещат, что невозможно общаться
dulenok• 30 августа 2023
Нам нужны операторы в цех. Харьков.
Яжемать Мне можно• 30 августа 2023
Ответ дляdulenok
Нам нужны операторы в цех. Харьков.
Удаленно?
ТаПрямТам• 30 августа 2023
Вмієте налаштувати Google Ads: Pmax Google Shoping та Google Analytics?
dulenok• 30 августа 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Удаленно?
автор написала ищет работу, желательно удаленно, а не исключительно удаленно
Весотехник• 30 августа 2023
Операором колл центру цілком реально, сама так працюю. Але це теплі продажі, робота не з найкращих, зп не велика. Ну і залежить наскільки маленька дитина - короткі перерви по графіку, тобто ви не доступні для дитини в потрібний їй момент, а ще дитина може шум створювати.

Мир Мир Мир!• 30 августа 2023
Ответ дляКукусики
Одна с ребёнком осталась, это значит: сидела дома, не работала, опыта нет, кормилец бросил.
Нашли в капусте• 30 августа 2023
Ответ дляМир Мир Мир!
А якщо я «одна с ребенком осталась», а «кормилец» ніколи і не зʼявлявся, то не рахується чи шо?
Я коли народила взагалі не думала як то буде, у липні народила, у грудні на роботу вже поперла, ще й навчалася заочно, писала контрольні/курсові роботи ночами (на продаж), нічого, усі живі лишилися, батько дитини ніколи ніякої участі не приймав, грошей не давав і не дає по сьогодні, але це не означає що я не хочу працювати з дому, щоб частіше бачити сина, а скільки разів я звільнялася «одним днем», а тоді локті кусала і терміново шукала роботу, бо оренда сама себе не заплатить)
Мир Мир Мир!• 30 августа 2023
Где ж вы таких кормильцев находите и главное, по быстрому от них рожаете?
автор Не гавкаю- но охраняю • 30 августа 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Кожен бачить, те що він хоче бачити, питання було в іншому....