Тріль!• 30 августа 2023
Поліція вбила правопорушника
Всі чули про трагедію в Дніпрі. Читаю тему в топі і питаюсь зрозуміти кого більше підтримує суспільство.
Кого вважаєте правим?
Результат:
вже голосів:
656 (56.94%)
Правильно зробила поліція
297 (25.78%)
Засуджую, це якесь беззаконня
199 (17.27%)
Не можу визначитися
Одяг та сумки• 30 августа 2023
мент перевишив совї права і не раз! Ось хто за нього - виб були задоволені коли вас за ного виташили з магшини ви впали на спиу на асфальт, а ваш чоловік би не відреагував. Поліція повинна захищати! навіть якщо людине не права.Стрільнути в ногу в руку це одне, а вбити це інше.
Ответ для4мама
Ввічливо попросити ’панове, припиніть вбивати мою напарницю і виставте коліно - я туди стрільну’ - так, правда мало бути?
Треба певне в Законі прописати та внести зміни у посадові інструкції.
А що каже з цього приводу влада, бо я ще не витала новини сьогодні?
Ответ дляОдяг та сумки
Поліція повинна захищати правопорядок, а не злочинців.
Probel Tochka• 30 августа 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Поліція захищає! Вас і ваших дітей, яких ці нетверезі істоти легко могли вбити на дорозі.
Одяг та сумки• 30 августа 2023
Ответ для4мама
злочинець чи ні - вирішує суд! Усі вумні поки їх не коснеться беззаконня. Мент перевишив свої права і не раз! і хай по закону і відповість
krasota_911• 30 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Начните со своих родственников племянников , детей и тд .. в подростковом периоде , нахамил, руками помахал / убили .. Так всегда нужно подходить к вопросу ! Не чужой дядька помер .. а что можно ожидать в дальнейшем от системы .
Человек напал на полицейских, приминил силу и была угроза жизни, вам недостаточно причин для самозащиты полицейских? Ну люди, любое быдло готовы оправдывать
Ответ дляОдяг та сумки
Він грубо порушив ПДД створивши імовірність смертельної небезпеки для багатьох людей, а також завдав серйозних тілесних ушкоджень поліцейському, вчинив замах на вбивство поліцейського.
Одяг та сумки• 30 августа 2023
Ответ дляProbel Tochka
ви не перевіодьте стрілки . Трезві вони чи ні. Тут представник закону мав діяти зовсім по іншому. А менти перевищили свої права. як і ви- занесло вас) про своїх дітей пишіть будьласка. Різницю думаю розумієте
krasota_911• 30 августа 2023
Ответ дляТанго утрьох
С одной стороны, полицейский не прав, что застрелил человека. Похоже, он был в состоянии аффекта. Но он при исполнении, трезвый, в здравом рассудке. И мог бы стрелять по ногам, а не в спину, еще и трижды. В то же время, нарушители пьяные, не могут в полной мере осознать последствия своих действий, их нужно было как-то остановить.
Уверена, если бы убили полицейскую, общество осуждало бы неоказание помощи коллегами.
При нападении и угрозе жизни стреляют на поражение
Вы как и многие пересмотрели кино - нет никаких директив спасать жизнь нападающему агрессору, а есть спасать жизнь полицейскому
В Штатах его расстреляли бы в момент того, как он только ринулся бы на них и были бы правы
Ответ дляОдяг та сумки
Хто сказав що він перевищив свої права?
Ответ дляkrasota_911
І кобіта також би була вже пристрелена.
КлаваЧерепиця• 30 августа 2023
Ответ дляalla1985m
Я того видео не видела, но уже фотки есть в сети что мужик был за рулём, а уже потом на видео видно что он как пассажир (может был пьян или под воздействием запрещенных препаратов), а за рулём вопит дама с криками ’снимайте! снимаете?’... Зачем снимать это корявое недовидео и кидать его сюда нам на обозрение?
Видео с камер полицейских бы посмотреть, это другое... Но нет же.. надо нормальным людям пыль в глаза какие же плохие у нас полицейские. А может не такие они плохие?? А если б те может нетрезвые нарушители въехали в толпу людей?
Абсолютно з вами погоджуюсь.
Одяг та сумки• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Хто сказав що він перевищив свої права?
ви зовсім незнаєте про що пишите. Він перевищив і не раз- хай вам менти пояснюють як вони повинні діяти у випадках таких. І варіантів уйма , але нема таких тягнути за ногу і тп. є підкріплення визвати - є ьалон вони застосовували - ще раз застосувати - стріляти в ногу-тощо, але не в спину . В спину це зі слості стріляв! То що водій неправ то вже нема різниці він мертв. А мент тепер повинен - заяву на звільнення і сидіти
Ответ дляОдяг та сумки
Є рішення суду про перевищення? І не раз?
Покажіть.
Ответ дляОдяг та сумки
Приїжджає підкріплення і що далі? Стоять і вмовляють неадекватів? Чи також застосовують силу? Що має зробити підкріплення?
Одяг та сумки• 30 августа 2023
Ответ для4мама
Покажіть.
Удалено администрацией...
Одяг та сумки• 30 августа 2023
Ответ для4мама
В вас галюцінації?
Буває.
Звертайтесь коли отямитесь. Продовжимо діалог.
Буває.
Удалено администрацией...
КлаваЧерепиця• 30 августа 2023
Ответ длявре_Динка
а якшо куля пройде навиліт і потрапить в поліцейську, а якщо промаже і втрапить в поліцейську?
Дівчина поліцейська в цей час вже була в нокауті і без свідомості, і її добивав правопорушник. Якби поліцейський не вистрілив - її б забили до смерті, скоріш за все. Тож ризики для неї були що так, що так, але шансів залишитись живою було більше в випадку, коли нападник знешкоджений і не добиває її.
Ответ дляБджолина королева
Пусть меня тут и осудят, все же считаю, что убивать не стоило. Да, там сборище неадекватов. Даже дети странные, обычно, когда такое происходит, то дети боятся, плачут, а тут как обычное дело.
Но не считаю, что это повод убивать того алкаша неадекватного. Хотя бы один выстрел в небо был бы(( а так просто убили.
Ви можете вважати як завгодно, але в Конституції чітко прописано: ’поліцейський може застосувати вогнепальну зброю без попередження у разі, якщо нападник вчинив раптовий напад’ (Закон України про Національну поліцію, розділ 5, стаття 46, пункт 6).
Ответ дляКлаваЧерепиця
Якби постріл був один живими б лишилися і вона і він
LadyDShoes• 30 августа 2023
Ответ дляЩа как дам
А что делать оставалось? Электрошокеров у них нет. Водитель явно имеет преимущество в силе. Пассажирка тоже била полицейских. Еще и третья выбежала на помощь. А там уже избивали полицейскую до потери сознания. Какой выход был? Вызвать подмогу и дожидаться, пока полицейскую убьют? Просить помощи у прохожих?
Какая третья ? Шо вы несёте ?
Полицейские сами спровоцировали ситуацию , когда начали за руки и ноги вытаскивать женщину , она ударилась головой об асфальт. Это превышение полномочий. Муж естественно выбежал ее защищать