Говорю-балакаю• 30 августа 2023

Як знайти видалені листи в gmail скриньці

Випадково видалила на телефоні декілька листів і паралельно багато непотрібної розсилки. Заходжу в смітник, щоб відновити видалений лист, а там пусто, нічого немає. І це так постійно, коли видаляю, то листи не відправляються в корзину. Корзина пуста. Як відновити випадково видалений файл? Де його шукати. Загуглила - відповідь - всі видалені листи шукайте в корзині. В мене вона пуста. В кого ще так було ?
Салт• 30 августа 2023
Так Ви в папку заходили, чи просто перевірили, що цифри кількості листів в Смітнику немає?
navariya• 30 августа 2023
Не зовсім порада...
Але в мене є десктопний поштовий клієнт (програма).
Що в корзині - то в корзині - просто зміна папок. А вже потім, як захочеш - повна ліквідація.
+ є поняття синхронізації - тобто все зберігається на сайті пошти, якої ви користуєтесь.
З телефоном, поштою не користуюсь.
ПесиКот• 30 августа 2023
В корзине
автор Говорю-балакаю • 30 августа 2023
Ответ дляСалт
Звичайно перевіряла
автор Говорю-балакаю • 30 августа 2023
В Ukr.net почті манило я видаляю, переміщається в корзину. В gmail просто все зникає. Корзина пуста
Дідова баба• 30 августа 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Скоріш за все в налаштуваннях у Вас указано, що видаляти одразу з корзини