Творог для розжига• 30 августа 2023
Тема - а вот интересно и что дальше?
Вот читаю.... пребывание украинцев в Польше легально до 4 марта 2024 года, а дети и студенты до 31 августа 2024 года и их родители конечно. И что дальше?
Вот война закончится летом 24 года, многие вернуться домой, но ведь есть те, кто останутся. И что их пребывание уже считается нелегальнымнелегальным и что им дальше делать, если хотят остаться там жить?
культУра• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
Ну ще може рано пакувати чемодани
Було ло 24.08 перебування , подовжили до березня і не факт що то останнє подовження
я чула, що є проект європарламенту, що усім біженцям до 2025 року продовжать
Творог для розжига
• 30 августа 2023
Ответ дляTatius_ka
а Ви сидите в тій Польші і схрестили щоб не закінчилась бо там же краще сидіти, так?
Ви хвора? Де ви це прочитали?
Я дома в Україні.
Баби геть подуріли🤦♀️
Я дома в Україні.
Баби геть подуріли🤦♀️
Некомильфо• 30 августа 2023
Війна навіть не думає закінчуватися
Вчора хтось приніс посилання на ВВС, яка пише, що наші втрати більше за 70 000. При чому більше половини із цих людей загинули після початку контрнаступу.
Тому, ще на рік це точно подовжать. А далі по ситуації. Там по закону тільки три рази подовжувати можна, то може щось нове вигадають... Або війна закінчиться.
Вумна, аж страшно• 30 августа 2023
Ответ дляТворог для розжига
Ви хвора? Де ви це прочитали?
Я дома в Україні.
Баби геть подуріли🤦♀️
Я дома в Україні.
Баби геть подуріли🤦♀️
Сидячи в Україні Вас турбує доля біженців після 2024 року?
Вумна, аж страшно• 30 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Війна навіть не думає закінчуватися
’Там по закону тільки три рази подовжувати можна’ - кого?
Військовий стан вже дофіга разів продовжували
Творог для розжига
• 30 августа 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
а дальше автор, легализация нахождения, подаваться на карту побыта или другие варианты предложат.
Вы и сейчас можете заняться этим.
Я не там, я вдома
Творог для розжига
• 30 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Так, а що не можна хвилюватись за долю людей, багатьом взагалі немає куди вертатись. Так я хвилююсь за своїх.
Некомильфо• 30 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Ні не військовий стан : тимчасовий захист.
Його дають на рік і можна два рази по року продовжувати. От скоро всім подовжать другий раз. А далі невідомо що робити, бо такої ситуації в Європі ще не було
Вумна, аж страшно• 30 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
ох... дай би Боже якесь диво і хай русня виздихає, а війна кінчиться.................
Некомильфо• 30 августа 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Я, чесно кажучи, зараз навіть не уявляю, що таке має статися, щоб війна скінчилась
Мені ця русня, як таргани,їх вбиваєш, а вони знову лізуть((
Це хіба нам зброї багато дадуть.
Ну ще варіант, зміна президента США, але не знаю чи то найкраще нам буде.
Це хіба нам зброї багато дадуть.
ИзЮмрудная• 30 августа 2023
Ответ дляРадість моя
Не мастер вы создавать заголовки )) для развития темы надо что-то типа ’ украинцев выгоняют из Европы’
І добавити на початку фрази ,,ШОК!!!,,😂
Зубачистка• 30 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Поменяют закон и модно будет ещё раз продолжить
Некомильфо• 30 августа 2023
Ответ дляЗубачистка
Если война не закончится, так и будет.
Никого в войну назад не выгонят, а дальше уже по ситуации. Кто все эти годы не работал и на выплатах просидел, попросят домой первыми. Но кто хочет остаться, просто так сложа руки не сидит.
Творог для розжига
• 30 августа 2023
Ответ дляНекомильфо
Це хіба нам зброї багато дадуть.
Тут хтось створив тему, де один з кандидатів у президенти Америки, за кончену країну і проти України. Так що теж варіант не надійний.
Тишком_нишком• 30 августа 2023
Как раньше едешь в Украину открываешь визу, или как до войны люди жить выезжали в Польшу, откуда вы такие вопросы придумываете,
Тишком_нишком• 30 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
А для не працюючих нема варіантів? Вірніше працюючих на свою країну
Нет, ГОУ Хом...
Тишком_нишком• 30 августа 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
Дякую.
Підкажіть, будь ласка, якщо я офіційно не працюю в Польщі,але дитина вчиться. Шанси якісь є?
Бо бросати свою роботу не хотілося б
Нет, надо идти работать или учится в Польше, это надо быть волшебным, что б не понимать