Братья Капли• 30 августа 2023

Достинекс! Кто как переносил препарат про высоком пролактине?

А то побочки ужасают если честно
Астановитесь• 30 августа 2023
Пила, когда нужно было остановить лактацию. Побочек не ощутила, но пришлось существенно повысить дозу, под контролем врача разумеется

Неробименінерви• 30 августа 2023
От него наоборот настроение улучшается. Я принимала три месяца
Ms. Похвала• 30 августа 2023
приймаю роками, жодної побочки, крім підвищеного лібідо, але це плюс
Вот Она Я• 30 августа 2023
Я на Достінексі вже 2 роки, пів пігулки раз на тиждень. Переношу нормально. Перші півроку хвилин через 10-15 після того, як випивала його, одразу страшенно хотілося спати, зараз вже такого ефекту немає. Але мене мій лікар попереджав, приймати на ніч, лежачі в ліжку, і з таким розрахунком щоб після препарату я знала, що маю можливість поспати годин 7-8.
100pudov• 30 августа 2023
пью постоянно. побочки, конечно - жах. но моя племянница имеет отношение к исследованиям лекарств и утверждает, что если во время исследования подопытный случайно споткнется, упадет и поломает ногу, то это тоже запишут в побочки. ну вы поняли.
когда пила высокую дозу в начале лечения (1 табл. в неделю), то кружилась голова на след. день, стала пить 1/2 табл. 2 р. в нед. и все прошло. а вот грудь болела очень.
сейчас принимаю четверть таблетки в неделю, побочек нет.
в общем смотрите по самочувствию и советуйтесь с врачом.
Ms. Похвала• 30 августа 2023
Ответ для100pudov
вибачте, а це лікар вам призначив таку конячу дозу-1 табл. в тиждень? який у вас був пролактин?
100pudov• 30 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
о, так! я коли збила пролактин до нижньої межи норми, то прям була, як молода)))

100pudov• 30 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
якщо не помиляюсь, то втричі більший за норму. так, пила по схемі гінеколога-ендокрінолога з регулярним контролем рівня пролактину.
Ms. Похвала• 30 августа 2023
Ответ для100pudov
в мене в 7 разів по верхній межіі і в 42 рази по нижній. двічі призначали по 1/4 таблетки в тиждень. пролактин в нормі. але маю пити на постійній основі. не дивно, що у вас такі побічні дії, я б напевно теж була б не у захваті головне, що допоміг вам! і лібідо хороше)
автор Братья Капли • 30 августа 2023
Ответ дляMs. Похвала
Извините, а какая доза у вас?
Ms. Похвала• 30 августа 2023
Ответ дляБратья Капли
Извините, а какая доза у вас?
0.5. 8 таблеток в баночці