У ніч із 29 на 30 серпня Україна успішно провела найбільшу атаку з повітря на військові об´єкти в РФ. У нальоті брали участь близько сотні безпілотників українського виробництва «Бобер». Цей БПЛА можна назвати аналогом іранських "Шахідів", які в РФ називають "Геранями".
Атаковані об´єкти в Псковській, Тульській, Брянській, Орловській, Калузької, Рязанській, Московській областях та в Москві.
В аеропорту Пскова, який використовується військовими, знищено повне паливосховище, згоріли два транспортні Іл-76, ще два літаки цього типу пошкоджені. Сильно пошкоджені, можливо, знищені два ракетоносці Ту-22М3. Декілька безпілотників вибухнули в розташуванні 104-ї бригади ПДВ у Черемах (Псковська область), є вбиті та поранені, пошкоджена техніка.
У Тульській області пошкоджено завод, який виробляв мікросхеми для міноборони РФ (використовуються у системах управління вогнем, системах наведення ракет).
В Орловській та Брянській областях безпілотники вдарили по підприємствах, які працюють на міноборони. Масштаб ушкоджень уточнюється.
БПЛА «Бобер» - це українська технологія, 2,5 метра в довжину, розмах крил 3,5 метра, дальність польоту до 1200 км, час у повітрі - 7 годин. Бойове навантаження до 120 кг.
далі буде, всепропальщиці....😉
Ответ дляFilomena
Блін.
Захарова плаче про «мірні гражданські обʼєкти».
«тєрорістічєскій Кієвскій рєжим»
Сюр.
Дурепа. Зараз ще запойний має вилізти😅
«тєрорістічєскій Кієвскій рєжим»
Сюр.
Дурепа. Зараз ще запойний має вилізти😅
Грит, что дроны в пустой резервуар попали. Имея в виду, наверное, пустые головы глубинного народа. Голова видимо пустая как ведро сегодня у тети Маши. А самолеты и так нуждались в термической обработке по плану ковра.
ну кароч НАТА не пройдьот
🪖 Все страны НАТО вместе взятые не смогут захватить Крым
Такое мнение выразил бывший аналитик Центрального разведывательного управления США Ларри Джонсон в эфире Youtube-канала Judging Freedom. По его словам, мощные российские системы противовоздушной обороны не позволяют наносить по полуострову удары даже современным западным оружием.
Ответ дляrybka21
ну кароч НАТА не пройдьот
Полюбому.
То оно само.
Ответ дляrybka21
ну кароч НАТА не пройдьот
Ну не переписали людині текст. Не встигають за нашими.
Що ж зробиш)
Ответ дляrybka21
русня не допустила бразильців до розслідування щодо падіння поварського літака. отак...
Сьогодні на кладовище допустили дочку пригожина і дружину двійника.
І зняли на камеру. Хоча вчора все було таємно.
Короче замочили його, а тепер роблять собі алібі в стилі «нє фсьо так однозначно»
Ответ дляFilomena
оті літаки (блін, забула назву) що їх будує Бразилія, вважаються найнадійнішими. за весь час експлуатації був тільки один випадок катастрофи, але сам літак там ні до чого, було зіткнення.
Кошкина мать• 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
Там Іран віджимає ринок нафти у росії.
І сьогодні вже завод вибухнув.
Як би горшки не побили.
Гроші то є гроші)
І сьогодні вже завод вибухнув.
Як би горшки не побили.
Гроші то є гроші)
ой, хай би перебили один одного всі
Вот фб бутусов
Уничтожение четырех самолетов Ил-76 в Пскове официально подтверждено нашей разведкой. Борты использовались для перевозки личного состава и техники врага. Восстановлению они не подлежат. Еще несколько самолетов получили повреждения.
Тем временем в российских пабликах задаются вопросом, откуда же прилетела вся эта стая дронов, уничтожившая или повредившая технику и военные объекты в нескольких областях. Версий у врага несколько: в частности, в случае с Псковом стартом для БПЛА могли быть сопредельные с РФ Латвия, Эстония, Финляндия, входящие в НАТО; либо же все это немалое количество дронов прилетело прямо с территории РФ.
Захватчики теперь очень волнуются по поводу Санкт-Петербурга, который находится совсем недалеко от Пскова (этот старинный город, кстати, в 1036-1136 годах непосредственно подчинялся Киеву, а его аэропорт носит имя Княгини Ольги). И волнуются небезосновательно, ведь в Питере находятся шикарные цели: порты, где активно отгружается нефть, а также база Балтийского флота.
Ответ дляrybka21
ну кароч НАТА не пройдьот
100% имеено ната и захватит
Renesmeе 16• 30 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Яка тиха тема. А де всі ?
Єті- раша как начнет, ответка, все не то і не так, и вообще все плохо у Всу
Зарплату їм не платять цей тиждень чи що, щось притихли
Ответ дляLudaSHS
Вот фб бутусов
шарік пише, що дрони летіли з болотних теріторій
а ще є версія, що летіли вони через картопляндію. і відповідно, через картопляне певео.
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Будем искать ( с)
Ботов? А зачем? Сами провалятся и отвалятся.
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Если б это были боты, а так.
Наши ? Т.сказать по бандерівські гн..ди?
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
И такие есть, в парандже тут
Оспидя, я вроде бы много на форуме пропустила.
Protruziya• 30 августа 2023
Я здесь. Захожу уже раз пятый, чтобы перечитать темку. Тихо наслаждаюсь новостью