Nat-li• 30 августа 2023

Українські бойові бобри

У ніч із 29 на 30 серпня Україна успішно провела найбільшу атаку з повітря на військові об´єкти в РФ. У нальоті брали участь близько сотні безпілотників українського виробництва «Бобер». Цей БПЛА можна назвати аналогом іранських "Шахідів", які в РФ називають "Геранями".

Атаковані об´єкти в Псковській, Тульській, Брянській, Орловській, Калузької, Рязанській, Московській областях та в Москві.

В аеропорту Пскова, який використовується військовими, знищено повне паливосховище, згоріли два транспортні Іл-76, ще два літаки цього типу пошкоджені. Сильно пошкоджені, можливо, знищені два ракетоносці Ту-22М3. Декілька безпілотників вибухнули в розташуванні 104-ї бригади ПДВ у Черемах (Псковська область), є вбиті та поранені, пошкоджена техніка.

У Тульській області пошкоджено завод, який виробляв мікросхеми для міноборони РФ (використовуються у системах управління вогнем, системах наведення ракет).

В Орловській та Брянській областях безпілотники вдарили по підприємствах, які працюють на міноборони. Масштаб ушкоджень уточнюється.

БПЛА «Бобер» - це українська технологія, 2,5 метра в довжину, розмах крил 3,5 метра, дальність польоту до 1200 км, час у повітрі - 7 годин. Бойове навантаження до 120 кг.

далі буде, всепропальщиці....😉
Кошкина мать• 30 августа 2023
ну і сьогодні збили всі ракети та майже всі шахеди. Взагалі цей тиждень продуктивний дуже, багато хороших новин чути)
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ для Кошкина мать
Наші!💪💪💪🔥🔥🔥
Filomena• 30 августа 2023
Ви брешете. В російських новинах про це нічого не було🤓
Татьяна-bfd8• 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
Конечно нет. То кондиционер взорвался
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
Та чо це?
Соловей на г.но уже с утра исходит-Ната бамблять з Литви! Хахли самі нє маглі да пськова достать!
Кошкина мать• 30 августа 2023
Ответ дляNat-li
Та чо це?
то бойові гуси долетіли😁
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ для Кошкина мать
то бойові гуси долетіли😁
Бобри 🦫
Ирина_Б_• 30 августа 2023
иран всех снабжает)
Filomena• 30 августа 2023
А що трапилося?
Хто це собі вже лоба розбив «рука-ліцо»?
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Не знаю ´за бобрів´, но неспалось сегодня знатно. Поэтому прочла боевые Бобы, и тихо про себя начала ржать.
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
А що трапилося?
Стесняются)
В сторонке анонимно пыхтят))
rybka21• 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
там було про 50 знищених нацистів
Protruziya• 30 августа 2023
Если правда- 🍾🍾🍾👏👏👏
Filomena• 30 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
иран всех снабжает)
Там Іран віджимає ринок нафти у росії.
І сьогодні вже завод вибухнув.
Як би горшки не побили.
Гроші то є гроші)
РойЛеля• 30 августа 2023
Ответ дляNat-li
Стесняются)
В сторонке анонимно пыхтят))
Ага, набігли вже. Невже їх не можна вичислить адмінам?
Убийтеся об стіну
Тинка_тинка• 30 августа 2023
А Притула собирал на армию дронов,на Бобров?
MarryV• 30 августа 2023
Юний бобер, лети до джерел. Спасибо Ани Лорак за вклад в развитие наших дронов.
Ирина_Б_• 30 августа 2023
Ответ дляТинка_тинка
ага, скажет это его
Тинка_тинка• 30 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
ага, скажет это его
Я не к тому. Помниться именно когда он на Новом начинал у них мультик шёл Злюки бобры.
Манула• 30 августа 2023
А мені сьогодні сон наснився про масовану атаку на роZію. Тільки уявіть мій стан, коли я прокинулась о 2-й ночі, прочитала новини та передивилась відео
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
Убийтеся об стіну
Та хай анонірують, не чіпайте 🤣
Це ж яке горе тепер у людей. ІЛи ці довбані не відремонтуєш, бо нема обладнання. Ну і ваще, нєпобєдімая і вєлікая все глубже і глубже
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляТинка_тинка
В том числе.
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляMarryV
Таечке тоже
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляИрина_Б_
ага, скажет это его
Вы сегодня одна на дневной смене отдуваетесь?(
MarryV• 30 августа 2023
Ответ дляNat-li
Таечке тоже
И всем подсадным уткам.
il-mari• 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
це ви серьезно?? или стебетесь.. кацапня обсуждает, что этот удар готовилс совместно с бритишами, и были удары с нейтральных вод...грозят прибалтам...
Filomena• 30 августа 2023
Блін.
Захарова плаче про «мірні гражданські обʼєкти».
«тєрорістічєскій Кієвскій рєжим»
Сюр.
Дурепа. Зараз ще запойний має вилізти😅
автор Nat-li • 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
Блін.
«тєрорістічєскій Кієвскій рєжим»
Сюр.
Дурепа. Зараз ще запойний має вилізти😅
Ща достанет из широких штанин свое ядерное дилдо и каааак затрясет🤡🙈
Filomena• 30 августа 2023
Ответ дляil-mari
Та вони зранку нили, що власть замовчує і федеральні канали мовчать)
il-mari• 30 августа 2023
Ответ дляFilomena
а, не поняла вас тогда...