В кого тако було• 30 августа 2023

чому хтось живе щасливо, а хтось ні?

в когось гроші, відпочинки, діти мають ВСЕ, моря, іграшки, квартири, дачі.

а в когось розлучення, де колишній "висмоктує" всю, сама все на своїх плечах, мало уваги дитині через роботу, відсутність нормального житла, дитина не бачила моря.

і ця людина, в якої є все ще каже мені, що "а я б так не жила"
Сіґеле-міґеле• 30 августа 2023
Бо Ви сама обрали собі такого чоловіка і народили від нього

вре_Динка• 30 августа 2023
ну я б сказала що в багатьох випадках причина-слідство. ми пожинаємо плоди того що посіяли
Царівна Жабка• 30 августа 2023
Ну то вона б насправді так не жила. Заміж у нас не силоміць начебто видають, дітей народжувати, коли не маєш нормального чоловіка й матеріальної бази - також
Я вся ваша• 30 августа 2023
Таке є....не всі розумні і вміють заробляти гроші, не всім вдається гарно вийти заміж...або народитись у заможній сім´ї. В такому випадку, без особливих талантів просто люди працюють на малу зарплату і скромно живуть. Нас багато, ви не одна
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Правильный выбор спутника жизни, способен свести до минимума, озвученные вами проблемы)
Ширли-Мырли• 30 августа 2023
Тому що той хто живе : ні
Ніколи не задумувався як треба хєрячити щоб мати все, щоб дитина мала море а ти нормальні стосунки з чоловіком, що потрібно пахати з дитинства, вчитись вибудовувати взаємини, контролювати, збагачувати і дисциплінувати себе фактично у всіх аспектах життя, а не шукати як вискочити заміж, сісти хлопу на шию не представляючи із себе нічогісінького.
ЧукИГеки• 30 августа 2023
Хз. Ми можемо довго дискутувати на цю тему, але людський мозок навряд спроможний збагнути це.
Партизанка• 30 августа 2023
бо хтось вибирає правильного ЧОЛОВІКА ДЛЯ ЖИТТЯ, а хтось аби не одна,бо одній страшно і мучиться все життя
Я не Тролль• 30 августа 2023
Хм. Так, вона б так не жила. Це складно пояснити, але так є.
А до вас питання - чому ви народжували дитину, не маючи нормального житла та можливості давати дитині моря та іграшки, чому народили від негідного чоловіка..
Хіба що - з боку вашої знайомої некрасиво хизуватись.

nezhinka• 30 августа 2023
Ви ніколи не будете щасливою, поки перейматиметься, що там якась 🐐 сказала, реагуйте відсторонено, звисока, трохи із сарказмом, уявіть собі, що ваш критик - це собачий екскремент на вашій підошві: скртвились, обтерли і пішли.
Ширли-Мырли• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Те що я недописала + енергію думок про чуже щастя варто направити в сторону : а що я можу зробити для себе, для свого життя?
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Ну, в когось попа як у Кім, а за кимось черги й не стоять, щоб перебирати.
Кристиночка-кот• 30 августа 2023
У вас все в ваших руках как строить жизнь было плохо сделайте хорошо стимул пускай будет у вас
Партизанка• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
фігура ні до чого. головне яка ти зсередини. а якщо не стоять то це не привід бігти за ким-небудь бо заміж беруть. і заміж беруть не обов*язково красунь і молодих
Like-995b• 30 августа 2023
Я считаю это в некотором роде удачей и везением. А еще правильными мечтами. Есть баловни судьбы
Ширли-Мырли• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Попа як у Кім робиться працею, як і інші риси за які можуть ставати в чергу, як зовнішні, так і внутрішні
Царівна Жабка• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Так що тепер, з лайном жити? Може краще одній? Та й з якими тільки не живуть, зовнішність - не головне
Пліткарка• 30 августа 2023
Кожен сам кує своє щастя
Мания-Величия• 30 августа 2023
Так спитайте себе чому створюєте для себе таке життя?

1. Така самооцінка, ви вважаєте що не достойні кращого життя, почуття провини ще з дитинства..
2. Порушення сприйняття чоловіків. Немає поваги і вдячності.. скоріше за все по роду мами передається..

ЛЮБА• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Лучше уж одной остаться , чем за не пойми кого замуж выйти, родить , развестись , обвинить вселенную во всех своих проблемах … и сидеть плакать над горькой своей судьбой ….
Миссис Буркул• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Вы видели ту Ким? Она же страшная как атомная война, но сумела внушить многим, что это красиво.
Она создала себя сама!
Голодаю• 30 августа 2023
Автор, а Ви аналізували своє життя?

Я аналізувала, і зрозуміла, що в де чому винна сама - не закінчулава відносини там, де давно потрібно було це зробити. В деяких ситуаціях вчиняла невірно, тому страждала і т.д..

Зараз вибираю інше життя, працюю над собою, маю інші погляди і живу щасливо.
nezhinka• 30 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
Так працює домінанта закоханості: ви готові до парування і ваша свідомість наділяє найпрекраснішими рисами того, хто підвернувся вам під руку. Ненадовго, але це сильна штука.
Миссис Буркул• 30 августа 2023
А вообще, автор, мой ребёнок видит море потому что я еб@шу не переставая. И мужа себе выбрала такого же. Хоть и не с первой попытки.
Моё время между семьёй и работой расписано по минутам.
А такие как вы только завидуют...
Весотехник• 30 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Как будто их, этих спутников, валом кругом
Бавовна• 30 августа 2023
Ответ дляПартизанка
Ви така наївна. Правильний чоловік може через десять-двадцять років в одну мить перетворитись в неправильного. І буде все теж саме , що й у автора.
Аристократка-тунеядка• 30 августа 2023
Потому что это лотерея
Царівна Жабка• 30 августа 2023
Ответ дляВесотехник
А що, ні?
Голодаю• 30 августа 2023
Ответ дляБавовна
Ну так буває. Не всі одружуються один раз в житті. В такому випадку що Вам заважає розлучитися і далі жити щасливим життям
Партизанка• 30 августа 2023
Ответ дляБавовна
це ви наївна. ЛЮДИ НЕ ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ. БО ЛЮДИ НЕ МІНЯЮТЬСЯ. як воно гімно зразу,то таким і буде. треба краще дивитися на вчинки чоловіка,перевіряти мужчину в складних ситуаціях,а не бігом заміж і народжувати. і вірити словам