В кого тако було• 30 августа 2023
чому хтось живе щасливо, а хтось ні?
в когось гроші, відпочинки, діти мають ВСЕ, моря, іграшки, квартири, дачі.
а в когось розлучення, де колишній "висмоктує" всю, сама все на своїх плечах, мало уваги дитині через роботу, відсутність нормального житла, дитина не бачила моря.
і ця людина, в якої є все ще каже мені, що "а я б так не жила"
Царівна Жабка• 30 августа 2023
Ответ дляБавовна
Ви така наївна. Правильний чоловік може через десять-двадцять років в одну мить перетворитись в неправильного. І буде все теж саме , що й у автора.
Люди не змінюються, змінюються обставини
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Как будто их, этих спутников, валом кругом
Ну знаете, это из категории - купила в магазине уцененный торг, потому что другого не было, а мне уж очень хотелось... и отравилась))) кто виноват? - торт?
Лупаю цю скелю• 30 августа 2023
Тому що у кожної людини своя доля. Плюс характер теж у кожного свій, а звідси і сприйняття світу і вчинки.
Хтось народиться в сімʼї мільйонера, а хтось в сімʼї алкашів. Хоча гроші теж не гарантують стовідсоткового щастя, так же як і бідні не обов’язково мають бути нещасними. Може вся справа просто у везінні? Не знаю…
Бавовна• 30 августа 2023
Ответ дляГолодаю
Ну так буває. Не всі одружуються один раз в житті. В такому випадку що Вам заважає розлучитися і далі жити щасливим життям
Жила дуже’ щасливим ’життям після розлучення і без аліментів, в свої 40 років , п´ять років без жодного вихідного, щоб прогодувати двох дітей , після основної роботи до ночі мила чужі унітази . Поки зовсім не втратила здоров´я. На щастя за цей час діти підросли, старший підробляти став і чоловіка другого зустріла. Коли нема ні звідки ніякої допомоги, то дуже важко
Бавовна• 30 августа 2023
Ответ дляПартизанка
це ви наївна. ЛЮДИ НЕ ПЕРЕТВОРЮЮТЬСЯ. БО ЛЮДИ НЕ МІНЯЮТЬСЯ. як воно гімно зразу,то таким і буде. треба краще дивитися на вчинки чоловіка,перевіряти мужчину в складних ситуаціях,а не бігом заміж і народжувати. і вірити словам
Та ні, буває і не так. Під впливом іншої жінки ще й як перетворюються.
Голодаю• 30 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Просто иногда нужно обращать внимание и на себя. Бывает проблема не в спутниках, а в Вас.
Голодаю• 30 августа 2023
Ответ дляБавовна
А потрібно було і на себе час знаходити, та будувати своє особисте життя.
Однозначная• 30 августа 2023
Як людина, в якої нема практично нічого, можу сказати, що проблема в мені. Я як у лабіринті і не бачу з нього виходу чи не вмію щось змінити. Вирішення і ширші можливості є, але я їх не бачу і не вмію використати.
Починаючи з роботи, на якій більшість знайомих не працювали б, закінчуючи особистим життям. І більшість мого оточення справді так не жили б, вони знайшли б вирішення і сили щось змінити.
тогдалия• 30 августа 2023
Потому что счастье это в самом человеке. Никто не сделает тебя счастливым только ты сам. Как говорят ’хочешь быть счастливым- будь им’
тогдалия• 30 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Не. Ни кто виноват, а почему ж мне так невезет!
Кудесница_с_пургеном• 30 августа 2023
Ответ длятогдалия
а очі не бачили?)
ПесиКот• 30 августа 2023
Хто винний, що ви обрали собі такого чоловіка?Пішли від нього, звичайно ви молодець. Хто винний, що мало заробляєте?
ПазлШредінгера• 30 августа 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Вы видели ту Ким? Она же страшная как атомная война, но сумела внушить многим, что это красиво.
Она создала себя сама!
От тут з вами згодна - вона вперто працювала над своїм іміджем, і я думаю, вона не останню роль зіграла, щоб в моду замість струнких, високих і довгоногих ввійшли панянки з формами.
Ответ дляnezhinka
Так працює домінанта закоханості: ви готові до парування і ваша свідомість наділяє найпрекраснішими рисами того, хто підвернувся вам під руку. Ненадовго, але це сильна штука.
Та считайте что хотите, я знаю таких женщин- главное печать в паспорте !
Кто хочет ребенка , но не может найти нормального мужа , то просто рожает для себя ребенка , и пропускает звено - ради печати))) зачем нужен партнер если от него кроме головной боли и неприятностей , нет помощи ? Правильно , что бы жаловаться на судьбу и быть жертвой !
Дрібка щастя• 30 августа 2023
У счастливых людей все правильно заложено в голове. Даже не важно от родителей или самообразование .Они и выбирают себе в партнеры психологически здоровых мужчин. Большинству людей родители сознательно / или несознательно навязали комплексы. И это не их вина.Их так тоже воспитывали. Увы, совковое воспитание многим вложили в голову, особенно женщинам.
Гравіцапа• 30 августа 2023
Ответ дляПартизанка
бо хтось вибирає правильного ЧОЛОВІКА ДЛЯ ЖИТТЯ, а хтось аби не одна,бо одній страшно і мучиться все життя
А не допускаєте думки, що чоловік може себе поводити по-різному й багато чого в ставленні до жінки залежить від неї?
Дрібка щастя• 30 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
А ви не допускаєте думки , що люди не міняються ? І якщо чоловік веде себе непристойно по відношенню до однієї жінки, то так само він буде відноситися і до іншої. Це просто питання часу.
Гравіцапа• 30 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Допускаю, але й інші приклади бачила. З однією - капець, з іншої здувають пилинки
Дрібка щастя• 30 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Тут в мене без слів
. Навіть коментувати не буду
Гравіцапа• 30 августа 2023
Ответ дляДрібка щастя
Й зараз запитую так як складний етап в житті. Ми розлучилися й всі каміння полетіли в мою сторону, що «Ти не така, те не так робиш й то не те і не се». А я вже заплуталася. Й побачила дійсно свої криві вчинки. Можна було б уникнути розлучення, якби була мудрішою
Интимная• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
Ну, в когось попа як у Кім, а за кимось черги й не стоять, щоб перебирати.
Вы не поверите, но попа (в данном контексте внешность) это тоже результат работы над собой
Интимная• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
На то мы и люди, чтобы думать
Интимная• 30 августа 2023
Ответ дляБавовна
На этот случай должна ещё быть карьера
Партизанка• 30 августа 2023
Ответ дляГравіцапа
Звичайно. Багато жвнрк псують чоловіків. Ну то винуватити лише себе
Кринжова баба• 30 августа 2023
Ответ дляnezhinka
але працює це далеко не з усіма)
Наездница• 30 августа 2023
Ответ дляИнтимная
На этот случай должна ещё быть карьера
нарешті нормальний коментар. Це жах - кілька сторінок обговорення присвячене тому, що доля жінки залежить від чоловіка, з яким вона одружена. Люди, жінки, відкривайте очі - зараз 21 століття, жінки мають однакові права з чоловіками, а також однакові можливості для розвитку і заробітку. Не ставте собі заміжжя як головну мету життя, не біжіть заміж за першого ліпшого, хто покликав. Живіть собою і для себе (не для заробітку, не для дітей, не заради одруження) і все у вас буде ок.