Оябунчик• 30 августа 2023
оцініть вагу і вік
І я запитаю, була не була. Останнім часом чоловік натякає, що треба скинути вагу і зайнятися тілом. Невже все настільки погано? Скільки дасте років і скільки важу кг? і скільки треба скинути? Як а мене, все і так непогано, але, може, не дуже об´єктивна?
На пів ставки• 30 августа 2023
По шее и декольте - хорошо за 45. Вместо загара лучше каких-то мезо/бланшинга скормить шейке. Помолодеет. И пользуйтесь рашгардами, веселее будет потом.
Если вам 43 - то сдаться вы всегда успеете, а пока похлопайте лапками. Еще не вечер.
Бавовнятий Пупс• 31 августа 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Гарна фігура у Автора, стройна, висока, краще ніж я виглядає, мені 39.
Ну, все в порівнянні пізнається) Краще, ніж ви, але гірше, ніж я, наприклад, чи ще хтось…
Стетоскопуло• 31 августа 2023
Возраст 48+ , вес 85 кг . Кубическая такая дама . Без талии , квадратная и полная