Я почну
Залізний занавіс• 30 августа 2023
Ах была б такая тема в 2005-7 году ухх там картинки это ценность. И рингтон. А сейчас скучно, все стандарт😅
сама себе прекрасная• 30 августа 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Соняшники були , вони виконали свою місію
А які у вас були? Мої не спрацювали😅
Янгол в камуфляжі• 30 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Я вважаю що автор молода дівчина. В мене племінниця підліток, теж любить цитати і тд. А ви тільки образили без причини дівчину.
В мене така:
Гарно там в туман , це біля Хіросіми
ВундерКИНГ• 30 августа 2023
Ответ дляAishiteru
В мене така:
Да вообще такая агрессия на ровном месте всего лишь в теме про безобидные картинки…
Тишком нишком• 30 августа 2023
Ответ дляAishiteru
В мене така:
Цитати полюбляють ті хто вважають себе менш розумними за когось незрозуміло кого. Якщо автору до 20, то ок, можливо я помилилась.
Янгол в камуфляжі• 30 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Були там? Ох, мрії-мрії…🇯🇵🏯🗾
Так , приємні спогади
Тишком нишком• 30 августа 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Агрессии не было, это вы сами перевернули в агрессию. Каждый воспринимает на своём уровне
Ответ дляТишком нишком
та так теж не є, я , чесно кажучи, вважаю себе дуже розумною, цю картинку я сама зробила і написала слова, які мені потрібні саме на даному етапі життя
до того був теж текст, написа
ний мною, і у цей проміжок часу все було так, як в тексті , мені це чудово допомагає не забувати, заради чого я тут ))
до того був теж текст, написа