Мамин тріль• 31 августа 2023
Підкажіть про фарингіт
Дитині лор лікар поставив діагноз хронічний фарингіт, все місяць кхекає було часто дуже, зараз меньше, але все одно кхекає. У кого було це, підкажіть це нормально ? Чи шукать іншого лора?
Хома з пастою• 31 августа 2023
Інший ЛОР. Або педіатр.
Мені схоже чи на аденоїди, чи на алергію.
Моя дитина зараз теж почала покашлювати. То алерголог призначив на місяць антігістамін. Кашель зник.
Мамин тріль
• 31 августа 2023
Ответ дляХома з пастою
Інший ЛОР. Або педіатр.
Дякую, до педіатра водила, вона тільки послухала все добре і сказала я не лор лікуйтесь як сказали.
Колупалочка• 31 августа 2023
То кхекає через те, що по задній стінці слиз стікає (може бути алергічного характеру).
Барбітта• 31 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Лор би побачив при огляді, якби був слиз.
Мамин тріль
• 31 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Він в нас є, і горло рихле. Так каже лор, мене турбує невже так довго це буває, лікуємся різними ліками і антигістамінні ліки приймає, а все одно є
Колупалочка• 31 августа 2023
Ответ дляМамин тріль
Коли ви у лора були?
Мамин тріль
• 31 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Коли ви у лора були?
Кожну неділю ходимо на прийом