juliyadorosh• 31 августа 2023

Дівчата з Рівного, хто ходить в храм 40 мучеників севастійських

Доброго дня! Можливо, є хтось з Рівного, хто відвідує храм 40 мучеників севастійських, на Бандери. Чула, що священик Степан молиться за здоров´я. Підкажіть,по яких днях і о котрій годині
Бжоли-бандерівці• 31 августа 2023
А хіба не всі священики моляться за здоров´я, а лише якийсь один? Вибачте, просто здивувало.

Последний вагон• 31 августа 2023
Пиши-пропало• 31 августа 2023
Абсолютно все священники молятся о здравии
автор juliyadorosh • 31 августа 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Там читаються спеціальні молитви над хворими, з покладанням рук
автор juliyadorosh • 31 августа 2023
Ответ дляПоследний вагон
фото
Графік від гуглу не завжди співпадає
Последний вагон• 31 августа 2023
Ответ дляjuliyadorosh
Графік від гуглу не завжди співпадає
Там цифри знизу, це телефонний номер, за яким можна все дізнатися