VivaForever• 31 августа 2023
рада, Киев. я работаю дома удаленно и не могу уделять ребенку нужного внимания
english book• 31 августа 2023
Я рада, дочка тим більш. Вже два дні біля школи зустрічі з однокласниками.
Амазонка-3bef• 31 августа 2023
Не рада, що кінчились канікули, і треба йти в школу. Рада,що навчання буде очне, бо на дистанційному дуже знизився рівень знань. Вийшов на зум, камеру відключив, ніби присутній, і далі спить...