❗️ Зеленський розповів, чи планує балотуватися на виборах-2024, якщо такі відбудуться:
"У 2024 році, якщо триватиме війна, і якщо вибори відбудуться, я ніколи в житті не покину свою країну", – заявив президент в інтервʼю RTP. Він нагадав, що під час війни Україна юридично не має права проводити вибори. Але Зеленський "готовий вносити зміни до законодавства". Відповідаючи на питання щодо страху програшу на виборах Зеленський відповів: "Я нічого не боюся".
Mrs.Ochmonek• 01 сентября 2023
Ответ дляnatapril
Именно она - классовая животная ненависть.
Це у вашому сприйнятті є класи: багаті і бідні. Але у більшості українців поділ іде в інших категоріях: злодій чи ні. Можна скільки завгодно прикриватись гарним словом ’олігарх’, але суть не міняється від цього. У жодного олігарха в Україні нема чесно зароблених статків - все майно було вкрадене в держави в 90-ті. І хоч би як воно було ’оформлено законно’, всі все розуміють.
Тому і ’благодійність’ від олігарха сприймається як насмішка, чи як с з паршивої вівці... ’ але як привід для вдячності чи падання в ноги перед благодєтєлєм.
А якщо ще згадати 700млн для культурного фонду Марини з держбюджету під час війни, то тим більше.
Mrs.Ochmonek• 01 сентября 2023
Ответ дляanducci
Достаточно, чтобы понимать, что власть может развратить абсолютно любого. Поэтому я бы делала ставку на кандидата, которого люди не идеализируют, не готовы ему все прощать, но при этом он вызывает достаточно доверия, чтобы ему дали попробовать ’порулить’.
Ні, вважаю, що жодна причетність до влади не псує, якщо у людини є сильний внутрішній стержень, і ідеали вищі за матеріальне.
Ви самі могли спостерігати когорту такий людей в перших скликаннях ВР, і не тільки в перших. Але їх мало, на жаль.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це дуже цікаве питання ви підняли. А давайте на більш актуальному прикладі розглянемо його.
Ось була собі така хороша людина, як Володимир Зеленський. Талановита, доброзичлива, підприємлива. Гарний друг, чоловік, батько, керівник. І вирішив він взяти на себе велику відповідальність: допомогти українцям - вивести країну з кризи. І гадаю, що в іншому суспільстві він мав би потенціал це зробити, але ж Зеленський сам не зовсім розумів, яке в нас суспільство, тому йому здавалось, що все в нього вийде, тільки б йому не заважали. І люди теж так вважали, тому проголосували в більшості за ’Слугу народу’. А ще президент був досить нестриманий в спілкуванні, і людям теж це сподобались, тому що ц ж вони ’розбійники’, а не ми. А ще президент був дуже жалісливий і щедрий, тому міг, наприклад, подарувати дитині куклу, яка постраждала від дій батьківского комитета в дітсадку. Але ж йому навіть в голову не приходило, що таких дітей в країні тисячи і їх продовжують ображати і на всі таки випадки кукол не вистачить, треба приймати жорсткі заходи, але ж люди і так щасливі, не жаліються, чого турбуватись про таку дрібницю? А потім було що багато чого, довго писати, але ж починалось все ось так невинно.
Ви можете написати, що наш президент не мав достатньо сильного внутрішнього стержня. Але ж таких людей і справді дуже мало, це природньо, і такі люди зазвичай обирають для себе більш складну сферу, ніж бюрократія (а президент це бюрократ). Такі люди ідуть, наприклад в науку і, ризикуя власним здоров´ям і життям, створюють важливі відкриття. Або стають лікарями, які не жаліють себе для того, щоб врятувати якомога більше людей. Війскові, поліцейські, рятувальники, педагоги, соціальні робітники - багато таких професій, де треба мати високі моральні якості, тому що в твоїх руках беззахістні люди. Але президент це просто бюрократ, який керує країною. І суспільство в цієї країні може мати на нього і позитивний, і негативний вплив, як на людину - це залежить від того, що суспільство дозволяє йому або вимагає від нього.
smilingsky2010• 03 сентября 2023
Ответ дляOL@
3 года? вы шутите! За чтооо?
Формально-за обсуждения действий модераторов. Но тогда были такие политические баталии и я была всегда весьма резка в выражениях по поводу результатов 2019 и возможного будущего страны (без нецензурщины конечно). Несколько моих тем сносили, комменты удаляли, несколько раз давали месячный бан. Весело было))
Ответ дляsmilingsky2010
Печаль. Вот єто у нас конкретній уже культ личности боневтика. Слово не так сказал - расстрел