❗️ Зеленський розповів, чи планує балотуватися на виборах-2024, якщо такі відбудуться:
"У 2024 році, якщо триватиме війна, і якщо вибори відбудуться, я ніколи в житті не покину свою країну", – заявив президент в інтервʼю RTP. Він нагадав, що під час війни Україна юридично не має права проводити вибори. Але Зеленський "готовий вносити зміни до законодавства". Відповідаючи на питання щодо страху програшу на виборах Зеленський відповів: "Я нічого не боюся".
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Даже тут в теме видно, что большинство не хочет больше за Зеленского голосовать. Так зачем терпеть? Чтоб они нас до майдана 2.0 довели, с тысячами небесных сотен? А потом сбежали с награбленным и рассказали, что у нас гражданская война и пророссийский менталитет? Успешно сдав Рахе после масштабного грабежа.
Leeloo_aloha• 31 августа 2023
Ответ дляMila228
Я проти виборів, але якщо будуть, то я не бачу поки інших кандидатур кращих ніж Зеленський. За Порошенка я більше не проголосую.
А як ви можете їх побачити коли у нас єдині новини, один телеканал? У нас нема опозиції зараз. Значить нема і демократії. Може у війну так і має бути, тоді вибори по закінченню війни.
А, забула, у нас же і війни нема, тільки воєнний стан.
Ответ дляРая Ивановна
Боюсь вибори під час війни просто розірвуть і доконають нашу країну
Зеленського ненавиджу
Ответ дляСвітланкаОК
Хто топить проти виборів, питання до вас: щоб ви казали, якби ЗЕ був категорично проти виборів? Дайте здогадаюсь: зраааада, узурпував владу, буде воювати роками… Вгадала?)))
Нет. Я за выборы после окончания войны. Чтоб слуг ненасытных выкинуть. А то так прислуживают, что мы зарабатывать не успеваем на их объемы воровства.
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Ответ дляМанула
Зеленського ненавиджу
Как разорвут? Армия и Залужный все бросят? Объяснитесь пожалуйста
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Ответ дляMaBka
Це ж треба стільки разів помилятися. 73% самі його обрали. І знову не думають. Це ж треба додуматися під час війни голосувати за іншого кандидата. Ну включайте мозок, нарешті!
Какая разница за него голосовать с его победой и оставить его у власти? Какая разница?
Ответ дляРая Ивановна
Тут це взагалі ні про що.
Я в 2019 була шокована результатами.
Зеленський може знову виграти. Може не виграти.
І ніхто в стані війни не зможе оцінити наскільки чесні ці вибори.
Взагалі не зрозуміло чи зможемо ми перейти порог 50% без окупованих територій.
Без тих, хто до Росії виїхав.
Від яких цифр відштовхуватися?
Я в 2019 була шокована результатами.
Без тих, хто до Росії виїхав.
Від яких цифр відштовхуватися?
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
Тобто звідки?
Ви не чуєте в ефірі промови виступаючих?
Ну хоч не хоч за стільки років можна висновки зробити)
Нє, не чую) я зараз у Франції і взагалі припинила слухати це. Лише читаю. Останній раз я його слухала коли війна почалася.
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляJimson
Многие справятся лучше, но кто ж профинансирует неизвестного кандидата? Времени на раскрутку нет, оппозиции нет. Потому выборы прямо сейчас - гиблое дело. Петя может попробовать, выстроив свою стратегию на ошибках оппонента. Но, повторюсь, шансы невелики.
Даже если Петя в воздухе 5 сальто-мортале сделает, ему ничего не поможет. Народ обработан глубоко. Вопрос грамотно выстроенной стратегии. Вова Петю обгадил с ног до головы (за дело, да), сам еще хуже, но люди этого уже не видят. Пороблено
Ответ дляIrina-5d24
Я його взагалі ніколи не слухала (ні в якості клоуна, ні в якости президента), але по людях бачу, шо в нас уже майже як в паРаші, дофіга народу на нього аж моляться. Він мабуть, по фінансам хоче хуйло наздогнати.
Ответ дляIrina-5d24
Зато Петя не уехал нафиг,хотя мог бы
А хоть чем то но помогает
А зе со своих миллионов выделил что то на армию?
А хоть чем то но помогает
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Ответ дляМанула
Вибори президента у нас це завжди розкол, на жаль. Недемократичні вибори під час війни тим паче. Я взагалі за те, щоби посаду президента ліквідували після війни
То есть никакой конкретики
Ответ дляSuertq
То есть ещё год два а может 3 ермак будет править с татаровым и шурмой?
А что вы предлагаете?
Опять переписывать законы, баламутить воду?
На переправе коней не меняют. Как бы я не относилась к власти и происходящему, но выборная гонка и выборы сейчас просто неуместны. Выборы - это о демократии. Во время войны демократии нет.
Ответ дляJimson
Кандидат должен быть равной весовой категории, равной медийности, известности. Поэтому артиста и подтянули, чтобы подвинуть Петю, а вовсе не потому, что он алгебру с геометрией всегда сдавал на твердую четверку. Теперь скажите прямо, кто сейчас в в Украине может с ним потягаться? По известности за рубежом равных нет совсем. Ситуация хреновенькая.
Залужний. Але він потрібен на полі бою.