Железобетон• 31 августа 2023
Чи може бути, що апартаменти заброньовані до 2025 року?
Дуже сподобались і самі апартаменти і розташування, але все забито до зими. Було в червні пару днів вікно і все. На букингу до наступного року немає місць, а на Airbnb до 2025 року
KaterionOK• 31 августа 2023
Може не бути місць через те, що власник просто не виставив в оренду це майно. Наприклад, планує ремонт робити або продавати
Пупуговка• 31 августа 2023
у моего знакомого уже все расписано на два года вперед. Ну правда у него другой бизнес
Железобетон
• 31 августа 2023
Ответ дляКров з молоком
Сдали долгосрочно, просто закрыли даты
Там не один номер і це курорт, старе місто в Будві, навряд чи хтось буде довгостроково жити в там