Люблю порядок• 31 августа 2023

Обсудим тему "согласие - не товар" и набор танцовщиц в мужск. клубы?

Увидела в метро такую наклейку на объявлении о наборе танцовщиц в стрип-клуб:
Ворожу на каві• 31 августа 2023
Там ще танцюристів набирають. Цікаво....

Ворожу на каві• 31 августа 2023
Хоча так, це сексизм.
Тракторні війська• 31 августа 2023
А что тут обсуждать? Думаю, те девушки, что идут на это работу сами разберутся на что им соглашаться
Чарочка діда• 31 августа 2023
Не понимаю что именно обсуждать?
Тракторні війська• 31 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Ну так для танцювального шоу, а не те, що Ви подумали
personality• 31 августа 2023
Ответ дляВорожу на каві
Хоча так, це сексизм.
В чому тут сексизм?
Стильна штучка• 31 августа 2023
Там надо спать с мужиками и надо чтоб девушкам было 18 лет
personality• 31 августа 2023
У Відні випадково забрели на вулицю де всі перші поверхи це «офіси» дівчат льогєнького повєдєнія. Не трущоби, 2 зупинки трамвая від праттера. Платять податки, працюють офіційно. Чому у нас так не можна? Чому наші платять мусорам, а не в бюджет? Якщо зєля декриміналізує цю сферу, буду за нього голосувати до кінця життя
Калинові вуста• 31 августа 2023
Я тупенька, вообще не понимаю, что значит - согласие- не товар

Меломанка Маланка• 31 августа 2023
Візьміть мене у затанцьовку
Плету интриги• 31 августа 2023
Це дві різні наклейки? На фото 2 поверх номеру?
Красный Смех• 31 августа 2023
Человек старше 18 лет может сам распоряжаться своим телом. О чем спор?
Vitamina1407• 31 августа 2023
Ответ дляКалинові вуста
Це не ви тупенька,це автори того тексту хотіли умнічать,але тупенько вийшло.
Кружите меня,кружите• 31 августа 2023
Ой, ну чушь. Пришел клиент и заказал, все, должна ехать . Не хочет- на выход.
Муркамурковна• 31 августа 2023
Про шо говоримо?
автор Люблю порядок • 31 августа 2023
Ответ дляПлету интриги
Так. На загальному фото видна наліплена маленька наліпка. І я її окремо зняла крупно
автор Люблю порядок • 31 августа 2023
Ответ дляМуркамурковна
Про шо говоримо?
Как вы понимаете малегькую наклейку
автор Люблю порядок • 31 августа 2023
Ответ дляVitamina1407
И я не поняла. Вроде мысль витает около, но буквально не понимаю.
Ни ’згода - не товар’
Ни ’ насильство - не традиція’.
Муркамурковна• 31 августа 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Как вы понимаете малегькую наклейку
На жаль.... Я розумію, що це на жаль... Якщо ти в секс індустрії ти товар і головне, що це розуміє 1000% дівчат і хлопців, які там є

Ворожу на каві• 01 сентября 2023
Ответ дляТракторні війська
Це не ансамбль Вірського, там те, що там є.
Тракторні війська• 01 сентября 2023
Ответ дляМуркамурковна
На ринку праці в будь-якій професії ти - товар
Тракторні війська• 01 сентября 2023
Ответ дляВорожу на каві
Фізична підготовка для танцювальних шоу на всю ніч має бути не гірше, ніж у ансамблі Вірського