Пекельнi Борошна• 01 сентября 2023
Сильно потіє і воняє (після миття) - який засіб?
Порекомендуйте будь ласка який дієвий засіб.... Син 12 років, повний. Зранку помився - вже за годину неприємний запах поту...
Користується звичайним антипреспірантом ФА
Банан-барабан• 01 сентября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Не знаю яке у вас дитинство і де ви зараз живете, що нічого не знаєте про засоби гігієни, вже років 35 рекламують всі засоби, в магазинах повно всього, а ви в років 30 така вся наче привіт із совка, я вчора із піонерського табора поиїхала з маминим огурєчним лосйоном і тряпочками замість прокладок. В магазинах масса всього, інтернет є.
Я теж в шоці з мамочки. Де таке є?
І де вона живе?
Бо вже давно всіх селах є повно косметики.
І інтернет покупки навіть бабусі освоїли.
І де вона живе?
18 мнеУЖЕ• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую за предметну пораду!
автор, це гормони. перехідний вік. Але все-одно потрібно посилити гігієну, підібрати антиперспірант, я довго гралася усілякими кристалами і айхербовськими, потім плюнула і купила звичайний віші і все, запаху немає. Але в приказному порядку заставляю митися 2 рази на день, працює
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Скільки ж вам років?
Мені 39 і в менебула Рексона.
По темі. Купіть ол спайс з вовками або тигром. Чудово допомагає ,без алюмінію, не залишає слідів. Теж маю сина підлітка, зараз йому 14 років. Зявився запах поту в 11 років. Син худий.
Мені 39 і в менебула Рексона.
Мені 37
я з Києва
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Я теж в шоці з мамочки. Де таке є?
І де вона живе?
Таке є в столиці - Київ
інтернет-покупки освоїні, все ок. Інтересу до косметики немає - от така дивина
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ для18 мнеУЖЕ
дуже дякую!’
Банан-барабан• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Мені 37
я з Києва
Такого не буває.
Щоб доросла сучасна жінка не знала про існування атиперсперантів.
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляБанан-барабан
Такого не буває.
Буває
Сенс меня брехати?
Ну і Ви не уважно читаєте: мова не про незнання існування антипкрсперантів як такого продукту. Мова про пошук кращого рішення за певних умов
Сенс меня брехати?
Ну шо не так?• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую
Для мене чесно то взросління - як обухом по голові... Тільки не смійтесь))))
Я якось соромлюсь базових речей, що є нормою для хлопчиків - підлітків
Це не тільки для них вперше, але і для нас, мам. Важкий період. Питайте, не соромтеся. Мій відкритий. Все розповідає. Поки. Тьху-тьху))
Ну шо не так?• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую
Волосіки в пахвах є, але таке щось ріденьке... три волосинки
Запропоную сьогодні робити машинкою
В мого поки нема волосся в пахвах, але пітніє як дорослий, постіль три дні і все, міняємо. І запах відповідно... теж шукаю дезодорант
Ну шо не так?• 01 сентября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Я так зростала, з тряпочками і лосьйонами, потім мама почала купувати прокладки. Але мама жіночими штуками не цікавилася ніколи і дуже пишалася, що не має подруг. Це вже я виключила ті прокладки, в рекламі бачила. Дезіки вже почала купувати студенткою. Пам´ятаю старші класи, я весь час потна, мокрі підмишки, сам собі огидно і мама:частіше мийся! Я нічим не користуючись і тряпочки замість прокладки і всі чоловіки за мною бігають. Не хочу такого дітям. Зекономлю, я і безкоштовно їх стригла, як моделей у учнів, але вони модно підстрижені, по розпродажах модно одягнені. Хоча з хлопцями мені важче, я ж жінка. Штудірую інтернет і пишу сімейному. Нє, ну а шо?
Ну шо не так?• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Буває
Сенс меня брехати?
Все правильно пишете, мова про дитину
Залізна тьотя• 01 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Аналогічно
Залізна тьотя• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Таке є в столиці - Київ
Ви ж десь працюєте?
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви ж десь працюєте?
так
на дому