Пекельнi Борошна• 01 сентября 2023

Сильно потіє і воняє (після миття) - який засіб?

Порекомендуйте будь ласка який дієвий засіб.... Син 12 років, повний. Зранку помився - вже за годину неприємний запах поту...
Користується звичайним антипреспірантом ФА
Продаю витрішки• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Не знаю, в моєму дитинстві якось діти і не користувалися тим...
Да конечно, всю жизнь пользовались дезодорантами. Может именно ваша мама вас не приучала, но это не значит, что все воняли ходили.
автор Пекельнi Борошна • 01 сентября 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Як так? Навіть деякі дівчата, жінки користуються чоловічою косметикою цієї категорії
Як так?... ну от так) я не користуюсь косметикою, дезік - який куплю в АТБ, таки і є
Шампунь - також який куплю (не літр ’Кропиви’ звичайно, але не акцентую увагу - то фа, нівеа або щось польське)
Ответ дляСКИБИДЫШь
Желтый Египетский чай 2 раза в день, за неделю рукой снимет. И конечно пусть спортом займется, похудеет немного, это так, для здоровья.
так, худнути треба - однозначно!
Ответ дляПродаю витрішки
я ж не сперичаюсь - може
але от я не користувалась
мої однокласниці, з ким я спілкувалаьс - також
всемВсёИмного• 01 сентября 2023
До ендокренолога сводіть сина. Але, скоріш за все скаже, що то гормони, перехідний вік, треба перечекати
Инстагра_мерша• 01 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Купите ему не фа а олд спайс, фа то говно и подмышки пусть бреет
Это точно, Фа если еще спрей, то на 1 час как раз и хватает.
Залізна тьотя• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую. Я не шарю в тій косметиці, засобах і пр. Тому і питаю
Ну ви ж чимось користуєтесь?
Ответ длявсемВсёИмного
дякую!
Ответ дляИнстагра_мерша
дякую, мені вже кілька порад по засобам дали вище
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ви ж чимось користуєтесь?
ага - що куплю в АТБ, те і піде мені)
Залізна тьотя• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Не знаю яке у вас дитинство і де ви зараз живете, що нічого не знаєте про засоби гігієни, вже років 35 рекламують всі засоби, в магазинах повно всього, а ви в років 30 така вся наче привіт із совка, я вчора із піонерського табора поиїхала з маминим огурєчним лосйоном і тряпочками замість прокладок. В магазинах масса всього, інтернет є.
Мій не такий• 01 сентября 2023
Надо чтоб худел, меньше ел и занимался спортом.
Залізна тьотя• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ваш подив зрозумілий
Не знаю не про дітей - скорше не знаю про сучасні засоби....
Я в своєму дитинстві дезодорантом бабусиним користувалась))))
У вас час від дитинства до дорослішання зупинився?
Ответ дляЗалізна тьотя
Дякую за Ваш доречний комент
Про тряпочик - в тему. Користувалась до 15 років))) А сама я з Києва
Ну от є такі екземпляри як я. Буває...)))
Ответ дляМій не такий
треба
Ответ дляЗалізна тьотя
у мене немає інтересу до пізнань сучасних косметичних і гігієнічних засобів
От виникла потреба - питаю в людей що є дієве (і таким чином спрощую для себе процес вивчення ринку)
Г@Л@В@ломка• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую
Автор в аптеке дез лакотивита .. оранжевый колпачок , спасет футболистов от вони. А так к врачу
Ответ дляГ@Л@В@ломка
дякую!
Анонім Завгосп• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
ще б зрозуміти що то за звір)) назва бренду?
бо гугляться камінчики))
не берите кристал. Если проблема - вонь через 1 час, то кристал до жо...
Кристал для тех, кто в принципе особо не потеет и не воняет.
Анонім Завгосп• 01 сентября 2023
Рексона, что вам советуют, с алюминием, если не ошибаюсь. Вьі сначала пробуйте без алюминия дейзики. Если разньіе вариантьі без алюминия помогать не будут, тогда уже берите с алюминием. Олд спайс, кстати, тоже на наличие алюминия проверьте.
Ответ дляАнонім Завгосп
ясно
Ответ дляАнонім Завгосп
дякую
Maruskin• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну будь яка порада доречна.
Щось нове для себе зафіксую. Це ж не значить що я сломя голову полечу зараз до всіх лікарів. Але порада є, почитаю, вивчу інфо
Я б радила здати ТТГ хоча б, особливо якщо є зайва вага у дитини.
Жовчний також може давати специфічний аромат, але тоді і інші скарги мали б бути по жкт.
З свого досвіду помітила, що зник запах поту після прийому спіруліни.....може правда якийсь детокс ефект присутній.

В мене теж підліток і почалась така проблема - спорт, гігієна, потім йому сподобається і сам буде в душ бігати і про фігуру думати :))))
Залатавая• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
І таке є)))
Чого не любить митися - для мене загадка
Мій теж не любив - через силу з скандалами загоняла, а потім проїхався в транспорті в спеку і я сказала, що він пахне приблизно так, коли не миється....подіяло.
Чупокабра• 01 сентября 2023
https://eva.ua/pr159855/?utm_source=admitad&utm_me... такий дезодорант є у Єві, перед користуванням кожним-змочити водою. запаху немає. спробуйте і обов*язково до ендокринолога!
Ответ дляMaruskin

дякую!
Ответ дляЧупокабра
дякую!
Значит надо• 01 сентября 2023
В мене в доньки зараз таке, але якось хвилями 😬 то місяць норм, то пару днів прям з душу виходить і запах через всі миючі засоби пробивається, потім знову зникає. Лікар каже переросте. Але ж скількі то чекати хз
НашлаПерепискуМужа• 01 сентября 2023
Моі олд спайсом мастять
Банан-барабан• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Скільки ж вам років?
Мені 39 і в менебула Рексона.
По темі. Купіть ол спайс з вовками або тигром. Чудово допомагає ,без алюмінію, не залишає слідів. Теж маю сина підлітка, зараз йому 14 років. Зявився запах поту в 11 років. Син худий.