Пекельнi Борошна• 01 сентября 2023
Сильно потіє і воняє (після миття) - який засіб?
Порекомендуйте будь ласка який дієвий засіб.... Син 12 років, повний. Зранку помився - вже за годину неприємний запах поту...
Користується звичайним антипреспірантом ФА
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляЮлия_t9
Вначале лучше проверьте здоровье
Дякую. З кого починати - який лікар?
вентиляторная• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Дякую. З кого починати - який лікар?
Я б з ендокринолога починала
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляЮлия_t9
Это может быть,печень,желчный,ЖКТ
Дякую
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ длявентиляторная
Я б з ендокринолога починала
Дякую за пораду!
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляКопирайторша
Гормональный фон у него пошел. Раслабтесь.
Так, але треба ж якось робити щоб і оточуючим було не фе, і йому комфортно
Уравнобешенная• 01 сентября 2023
Гормоны это, перерастет. Пока что усиленная гигиена. А дезодорант очень хороший Eucerin без алюминия. Реально убирает запах на целый день
Життє Бентежне• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Купите ему не фа а олд спайс, фа то говно и подмышки пусть бреет
Копирайторша• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Ну, врачи вам точно духи не выдадут.😁
Уксусом лёгким сполосните, запах уходит
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Дякую за предметну пораду!
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дякую. Я не шарю в тій косметиці, засобах і пр. Тому і питаю
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Вот такой дезодорант-
Прям дуже дякую!
П.с. ну і ціни нині.... :)
Уравнобешенная• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Прям дуже дякую!
П.с. ну і ціни нині.... :)
Цены дикие, но его на очень долго хватает. У дочки такая же проблема + очень чувствительная кожа, от обычного дезодоранта раздражение. Ну и алюминий плохо влияет на организм. Так что приходится раскошеливаться
Ну шо не так?• 01 сентября 2023
Ответ дляЮлия_t9
Это может быть,печень,желчный,ЖКТ
Або почався підлітковий вік і статеве дозрівання. Якщо в дитини нема скарг, навіщо її мучити обстеженнями? Навіть узд не завжди приємне. Автор, напишіть сімейному і почитайте про передпубертат і пубертат. Моєму теж 12, великий хлоп.
Прибираю щодня• 01 сентября 2023
У моєї племінниці також вже чутно запах поту. Ще з 7 років. Дуже худенька.
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляУравнобешенная
Та зрозуміло....
Спробую
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляНу шо не так?
Дякую
Для мене чесно то взросління - як обухом по голові... Тільки не смійтесь))))
Я якось соромлюсь базових речей, що є нормою для хлопчиків - підлітків
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Чим користуються?
Угги_в_горошек• 01 сентября 2023
У мого в 11 почалось таке, зараз 13.5 стало легше. З 11 почав брити пахви і олд спайс купляти
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляУгги_в_горошек
Дякую
Волосіки в пахвах є, але таке щось ріденьке... три волосинки
Запропоную сьогодні робити машинкою
Прибираю щодня• 01 сентября 2023
Ответ дляПекельнi Борошна
Чим користуються?
Нічим. Сестра не звертає на то увагу
Без образів• 01 сентября 2023
Ще э рексона посилена. Якщо знайду фото, скину. Колись чоловіку купувала. Він фізично працює цілий день. А в літку..самі розумієте. )) Але цей дезік справлявся на ура.
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Нічим. Сестра не звертає на то увагу
Зрозуміло
Барабасиха• 01 сентября 2023
Это пройдет, вначале у подростков всегда запах сильный, это гормоны. Дочери 16 ,уже где то года 1,5 как все нормализовалось. Из дезодорантов могу посоветовать Рексону maximum protekt . Эффект прямо супер и для взрослых тоже) правда сейчас не знаю,есть ли такая в Украине
Пекельнi Борошна
• 01 сентября 2023
Ответ дляБез образів
Буду вдячна за фото. Бо я правда в тих всіх засобах дуб дубом