Радуга-дуга• сегодня в 11:36
Західна Україна - найгарніша і люди тут найкращі ❤️
Алгонавт• сегодня в 12:43
Ответ дляИграю у края
Так вони і є в себе вдома, в усій Україні!
То нехай розмовляють українською!
Рожайтретьего• сегодня в 12:45
Ответ для75В
Сгорел забор, гори и хата. Донецкие - элита мира!
ВИТЯ-астанавись
Завжди мало• сегодня в 12:46
Ответ дляАлгонавт
А чого сратися? Всюди люди однакові))))
Ну так неинтересно 😂
Кишмишная Мая• сегодня в 12:49
Ответ дляСтигла полуниця
Не могу согласиться, но понимаю вас, вы там живете и идеализируете свой край.
если бы оно там жило, оно бы не писало ’’Західна УкраЇна’’
Завжди мало• сегодня в 12:49
Ответ для75В
О, наш человек 😂😘
kharkovchanka• сегодня в 12:50
Ответ дляСтигла полуниця
Сейчас Харьков зайдёт в тему и расскажет вам по чем помидоры в Одессе
мы здесь
Точная копия плова• сегодня в 12:50
Ответ дляАнонимба
І мости. Я просто написала про те, з чим сама стикаюсь регулярно.
і не зрозуміло, чи ми - найбільш свідомі, чи найбільші терпіли.
КапитанльнаЯ• сегодня в 12:51
Ответ дляДжавеліна
В Закарпатской и Тернопольской областях совсем разные люди, имела опыт жизни.
Расскажите, какие в Тернопольской, а то ж, не дай Бог, придётся перемещаться...
Точная копия плова• сегодня в 12:52
Ответ дляАнонимба
Знали б ви, скільки у мене знайомих в Азові, в 36-й, в 79-й, які розмовляють російською, і при цьому воюють за нас та Україну... це трохи розширює кругозор і ставить мізки на місце)
в 2014 році, коли призивали в першу хвилю мобілізації, в частині, куди потрапив мій чоловік, було 1500 мобілізаваних, і всі до одного російськомовні. От і весь зв´язок.
Завжди мало• сегодня в 12:58
Ответ дляАлгонавт
Це точно не ваша проблема
Та у меня и нет проблем. А у вас есть ))
Алгонавт• сегодня в 12:59
Ответ дляЗавжди мало
В вас їх повнісінько))