Крем для арбуза• 01 сентября 2023
Дівчата, хто робив колоноскопію без наркозу, то сильно боляче?
Не можу наркоз, бо кормлю дитинку.
Подмигашка• 01 сентября 2023
Автор, лучше с наркозом, у меня знакомая делала.
Во первых она не смогла процедуру до конца сделать, все равно пришлось с наркозом, а во вторых она испытала самые ужасные 5 минут ( с её слов)
Файна дівка• 01 сентября 2023
Там не наркоз а лёгкая седация. Проконсультируйтесь с врачом. А ещё есть момент перед колоноскопией есть трёхдневный диета и в последний день пьёте специальную жидкость чтобы окончательно очистить кишечник. Врят ли эта процедура совместима с ГВ
УжеВотДа• 01 сентября 2023
Кто вам назначил? Какие симптомы?
Я делала 1 раз без наркоза, было больно, но потом все забылось
Второй раз с наркозом, чтобы врач хорошо посмотрел, так как я пищала до этого и доктору это явно мешает и он быстрее ее пытается сделать и не все может увидеть
По всем нормальным протоколам доктора должны делать под наркозом
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляПатриоточка
Разве пропофол противопоказан при ГВ?
Глянути на є-лактації наче можна.
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Чому робите?.
Які у вас скарги?
Підозра на дивертикуліт
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Кто вам назначил? Какие симптомы?
Хірург в лікарні, як альтернатива діагностичний колоноскопії
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляПодмигашка
Ох цього я і боюся
УжеВотДа• 01 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Що значить хірург?
Просто для профілактики?
Вам є 40? Є хтось з раком кишківника у сім´ї?
Просто для профілактики?
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Що значить хірург?
Просто для профілактики?
Я потрапила в лікарню з сильним болем в животі, спазмами і високою температурою. Узд і рентген остаточного діагнозу поставити не дають.
Чаклунка-ведунка• 01 сентября 2023
Все очень индивидуально. Мне было очень больно, на грани потери сознания, орала на все отделение. Но седацию даже не предлагали. Больше никогда без наркоза, ни за что. это издевательство.
А вам тем более нельзя без наркоза, такой адреналин гораздо вреднее для лактации.
УжеВотДа• 01 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Дивно, що вам на місці не зробили те колоно
Хоча вам підготуватись треба
Поспілкуйтесь з лікарем і анестезіологом, вони підкажуть як краще
А який попередній діагноз, що полегшило стан?
Хоча вам підготуватись треба
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Ясно, дякую, завтра схожу в клініку і уточню який там наркоз.
Чаклунка-ведунка• 01 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Здоровья вам. И не надо терпеть, прошли те времена, когда боль входила в программу.
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Хоча вам підготуватись треба
Попередній діагноз дивертикуліт. Стан особливо не полегшився. Поставили капельницю з ношпою і все. Виписали лікування протизапальними і антибіотиками
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляЧаклунка-ведунка
Дякую, боюся щоб дитинці не нашкодити, вона крім сісі майже нічого не їсть
УжеВотДа• 01 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Думайте про себе в першу чергу, ви дитинці потрібні здорові, а для цього краще зробити якісне обстеження
Здоров´я вам!
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Здоров´я вам!
Дуже дякую!
Обижулька• 01 сентября 2023
Я делаю раз в 5 лет. Всегда без наркоза. Сама все вижу на мониторе. Там, где больнова-то, говорю врачу. Мне по ходу обследования удаляли аденому. Все терпимо. Ужасных болей нет. Просто много страшилок.
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляEmeriez
Автор, знаєте свій больовий поріг?
Я робила без наркозу наживо, мені його і не пропонували здається. Не приємно дуже, але як на мене народжувати було больніше. Чисто моє відчуття. Гастроскопію робила без наркоза, чоловік не зміг без наркоза. Порадьтеся з лікарями
Дякую, завтра зайду в клініку на консультацію
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Вам можна наркоз, це седація, я робила на ГВ (багато імплантів)
У дитинки не було реакції?
Пузата Хата• 01 сентября 2023
Ответ дляКрем для арбуза
У дитинки не було реакції?
Та ні, це давно було, їй вже 5 років
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляОбижулька
Переживаю, що через запалення може бути суттєво боляче
Крем для арбуза
• 01 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Та ні, це давно було, їй вже 5 років
Ви мене прям заспокоїли