Вчителька з мікрорайону• 01 сентября 2023
Який це тип фігури? Ситуація жах звичайно)
Хочу схуднути і весь час не можу. Порадьте щось
І прокоментуйте наскільки все погано))
Куколка-мяуколка• 01 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Ви ’груша’. Автор, без образ, але - їште менше, має допомогти. Приберіть з раціону солодке (хіба чорний шоколад лишити можна), випічку, хліб (якщо зовсім не можете прибрати, то беріть чорний і в невеликій кількості), всякі варенька-джеми і т.д. - НІ категоричне. Курятина, яловичина, риба, овочі, йогурт. І спорт, в першу чергу, кардіо-навантаження типу аеробіки, танців.
Автор не груша.
Ніколи не збрешу• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую) думаєте за 2 місяці можна трохи привести себе в порядок?
Можна. Якщо хочете, я Вам рекомендую в Інстаграмі ulyanachobotko
Ми з нею навчались разом, вона сама ніколи не була раніше мега-стрункою, але взяла себе в руки, почала займатися спортом, далі вивчила питання харчування і т.д. Вона проти жорстких дієт, але за здорове харчування. Зверніться до неї як варіант за складанням раціону. Я особисто до неї не зверталась, не мала такої потреби, але спільні знайомі дуже хвалили.
Ніколи не збрешу• 01 сентября 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Автор не груша.
Та хоч гарбузик. Суть ролі не змінює.
Куколка-мяуколка• 01 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
Та хоч гарбузик. Суть ролі не змінює.
Ну, это понятно, что питание регулировать.
Вчителька з мікрорайону
• 01 сентября 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Вы наверное взвешивались давно, на вид гораздо больше кг.
Ну та, вчора то дуже давно)
Творческий типаж• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
158. Та вже не розказуйте тут що 100 важу
між 80 і 100 теж є різниця, станьте на ваги і сфоткайте, бо тут на фото віглядаєте мінімум на 75.
По темі - приберіть гарніри з 2ї половини дня.
Їжте овочі і білок,
гарніри якщо вже дуже хочеться - на сніданок
Їжте овочі і білок,
Творческий типаж• 01 сентября 2023
Рухатися вам потрібно, але й може проблеми є по ендокринології чи по гормонам, я знаю такі випадки з найближчого оточенння й по собі.
Але треба фіз.активнисть - хоча б басейн, прогулки, і т.п
Намазюкана нішою• 01 сентября 2023
Фигура как раз нормальная. Просто похудеть нужно. Автор, если у вас есть средства, советую Виктор Мандзяк на Фейсбуке, онлайн тренировки. Посмотрите, какие там результаты у людей и не голодают.
Dark_Yasna• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Схуднути не можу весь час відчуваю голод і страшенно люблю солодке
а если бы смогли ,были бы красотка
лаМпочка• 01 сентября 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Песочные часы, очевидно.
Здесь прячется фигура классная, если даже с лишним весом неплохие пропорции - талия есть, грудь тоже в наличии. Похудеете, будет просто супер
Тоже склоняюсь к часам, не явно выраженные конечно
Вчителька з мікрорайону
• 01 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
Їжте овочі і білок,
Вам легше ?
ВільнаНазавжди• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мені 70 кг)
все 90. харе врать
Вчителька з мікрорайону
• 01 сентября 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
все 90. харе врать
ок.я важу 98.
лаМпочка• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
130.
Автор, чё спешите, ну явно ж не 180 с таким весом и пропорциями
По теме , все реально, сладкое - нужно перетереть пару недель , потом не будет хотеться.
Для начала ограничьте каллораж на 20% и добавьте нагрузку. Если не будет результата то к эндокринологу.
Сама активно борюсь с лишним весом, раньше сама легко справлялась, в это раз только эндокринолог помог сдвинуть с места
ШобВам_КакНам• 01 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
а если конкретно по меню, то сейчас наседаю на салаты.
Овощи (помидоры, огурцы, перец, лук или что есть) и добавляю для сытости что-то белковое - сыр (Фета, брынза, моцарелла, обычный твердый, что есть) и могу тунец консервированный или какие-то морепродукты.
Или делаю те же овощи, но с куриным филе. Что-то типа цезаря, но без сухарей.
Порция такая нормальная - корытце)) и мне достаточно 2 раза в день поесть. Не поджираю особо.
Но первые дни надо есть много, чтобы не мучаться и утолить этот жор, пока организм перестраивается.
Спасибо, что всё описали 💛
Я не раз пыталась отказаться от сладкого. Самочувствие лучше, больше энергии становится ,аппетит меньше но всё равно хочется сладкого((
Овощи с белком это хорошо. А молочку употребляете?
Самое сложное это начать и втянуться. Я заметила, что это уже как привычка постоянно что-то жевать, вредное покупать.
Кондуктор автобуса• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
В мені 70 кг)
Ну то значить жир, м´язів нема.. а жир якраз із вашого солоденького і відкладається.
Замініть солодке на тост з вершковим сиром та помідором , або красною рибою. Це корисніше і насичує, і навіть можна з кавою або чаєм.
Просто зрозумійте, що сильно хотіти солодке це залежність. Але від неї можна позбутися обманюють організм. Тримайте вдома завжди щось таке з їжі, що ви теж з задоволенням з´їсте замість солодкого . а коли вже зовсім не можете напочатку відмовитися, то відкусуйте маленькими кусочками, обмежуйте порцію. І тільки дозволяйте після їжі.
Кондуктор автобуса• 01 сентября 2023
Ответ дляБулькаю
Груша - є талія, плечі вужчі ніж стегна (не тому що зайва вага, а конструкція така в груші).
В груші маленькі груди. У автора вони є.
І яка автору різниця який тип фігури ?))))) Там просто харчування зробити здоровим, а не солодким закидатися
Звезда в шоке• 01 сентября 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Спасибо, что всё описали 💛
это больше не привычка, а физиологическая тяга к углеводам.
Чем больше едите быстрых углеводов, тем больше их хочется. Это действие похоже на наркотики.
Первые несколько дней надо точно так же перекусывать, просто изначально подготовьте что-то сытное и белковое.
У меня это был сыр, я с кофе перекусывала.
У меня уже дети знают, если холодильник забит едой, значит мама села на диету
То есть, чтобы не сорваться, надо есть когда хочется.
Белковая еда быстро и надолго насыщает. От нее не хочется, как от печенья, через 20 мин опять что-то жрать.
Молочку тоже можно, но я ее не очень люблю. Хотя можно творог со сметаной, йогурты. Все нормальной жирности.
Вы в качестве эксперимента продержитесь 2-3 дня, а потом будете решать)
Я от мучного и сахарного вообще легко отказалась, а от фруктов не могу, но они сезонные, пережду))
Творческий типаж• 01 сентября 2023
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Вам легше ?
cподіваюсь вам стане легче, коли ви схуднете,
у мене теж 10 кг зайвих і теж солодке люблю,
насідайте на овочі, печені й тушковані, та й сирі,
з м´ясом, сиром або рибою,
солодке замініть на гіркий шоколад від 75 %, краще 90,
тоді ви не зможете їсти його кілограмами,
горіхи ще не погано їсти. Теж дуже багато не влізе.
Ніякого морозива і т.п.
Ідіть по можливості на аквааеробіку або басейн
з м´ясом, сиром або рибою,
Ніякого морозива і т.п.
Усатая полосатая• 01 сентября 2023
-15 и будет отлично, силу воли и выше описали диету без углеводов и сладостей. Песочные часы думаю. Удачи вам
Вчителька з мікрорайону
• 01 сентября 2023
Ответ дляТворческий типаж
з м´ясом, сиром або рибою,
Ніякого морозива і т.п.
з м´ясом, сиром або рибою,
Ніякого морозива і т.п.
Дякую вам.
Я так не люблю чорний шоколад
Він такий гіркий мені
Але треба щось робити
Я так не люблю чорний шоколад
Він такий гіркий мені
Але треба щось робити
ПушАпница• 01 сентября 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
ничего никогда не считала)
ела все кроме углеводов, но на выходных на даче грешила фруктами))
так основательно, поэтому худеется медленней.
Вы когда перестанете есть углеводы, чувство голода сильно притупляется.
Я ем овощи и белки.
Вот сейчас дети едят торт, а мне даже не хочется. Хотя раньше за последний кусок торта мы с мужем убивались)))
Углеводы - в смсыле быстрые, и каши, хлеб, крахмал.
Я ем овощи и белки.
Не пишіть дурню. Є величезна різниця між швидкими вуглеводами та довгими вуглеводами.
ПушАпница• 01 сентября 2023
Ответ дляНіколи не збрешу
В першу чергу це харчування!