Швидка Настя• 01 сентября 2023
Розвеселила тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3396127
Фото "гадалки" коханки Саїда видалили, а я не встигла відписатися.
Сподіваюся, Б.... Люду Степанівну запросять у цю тему і вона дещо пояснить про свій "дар" виливати віск🤣
Окремо хочеться почитати як вона до цього дійшла.
Нехай розкаже коли вперше у неї проявилися здібності. Чи не у 2015 році, коли вона немала чим сплатити борг за газ і вигадала як заробляти гроші на наївних?
Спочатку потренувалася на І... дружині yura, підсипала землю з кладовища під двері квартири у будинку 82 у Дніпрі. Там, де зараз проживає і проводить прийом страждущих.
Кажуть гарна з неї гадалка. Але чомусь мовчать про мамкиного айтішника, яких знаходить у соцмережах необхідну інформацію про "клієнта"😄 Кажуть Люда "лікує", то чого ж свого чоловіка не вилікує? Може тому, що очікує коли нарешті сконає і звільниться його трьошечка?
Люда, сподіваюся тобі кинули посилання на цю тему😅
Невдовзі тебе очікує сюрприз.
Дай Бог народиться вчасно.
Не допомогли твої замовляння деу і мазда🤣
До речі, ти синастрію з yura бачила? На що ти розраховуєшь?
Якщо що я сторонній спостерігач у цій історії. Мені байдуже чим у тебе закінчиться. Просто огидно до чого ти принизилася.
Може зараз тебе будуть вибілювати твої клієнтки, хто знає.. Просто поміркуй як будеш жити через рік-два, коли все .івно остаточно випливе на поверхню.
Невдовзі тебе очікує сюрприз.
Дай Бог народиться вчасно.
Упругая попка• 01 сентября 2023
Перше на що звернула увагу, бо воно аж в очі кидається - як вам байдуже))
Стильна штучка• 01 сентября 2023
Ви весь цей час з 2015 року слідкували за якоюсь Людою? Навіщо?
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
А шо под анонимом? Кое где жим жим?
Вам завидно или что?
Ооо, героина сего романа появилась
Маю натхнення• 01 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Екстрасексів
😂 Там сексом не пахне та сенсом тоже
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
дамы. если вы сами лохушки. кто вам лекарь? Ну хоть читайте внимательно.. как можно вылечить молитвой.. и при этом еще и убрадт родовое проклятье.
Это все равно, что сказать, что именитая оперная певица сможет вам качественно уложить садовую плитку
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляВэнди Стар
Обожнюю вас
Майданщица• 01 сентября 2023
Хотела автора потроллить, написав, что Люда - это я, но не могу отвлекаться надолго - окорочка тушатся)).
Кто в курсе, что за кипиш? О чем речь? Простыню не дочитала - бессвязное изложение мысли
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляМайданщица
У попередній темі за посиланням було фото гадалки.
Її впізнали порадниці.
А у цій темі альтернативна думка.
Я так зрозуміла.
Її впізнали порадниці.
А у цій темі альтернативна думка.
Я так зрозуміла.
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
😂 окорочка святое )
Люда сегодня я. 😂😂
Давайте справжню
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
😂 окорочка святое )
Люда сегодня я. 😂😂
Да, уже вижу, что Вы перехватили внимание на себя)). Опередили меня))
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Эти все порадныци к ней на прием ходили все?? 🤣🤣
Если по фото узнали )
Ездили на део и мазда
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Если по фото узнали )
хороший вопрос
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Її впізнали порадниці.
А у цій темі альтернативна думка.
Я так зрозуміла.
Її впізнали порадниці.
А у цій темі альтернативна думка.
Я так зрозуміла.
Йоооо, настолько известная, что ее знают даже на форуме?)))
Все, кидаю проектирование и переквалифицируюсь в управдо... Я хотела сказать, в знаменитые гадалки!
Похоже, дело прибыльное и непыльное)
жижифреймут• 01 сентября 2023
Ответ дляМайданщица
Похоже, дело прибыльное и непыльное)
Ну за газ оплатить хватит
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Ну за газ оплатить хватит
Теперь буду разбрасываться газом направо и налево))
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Они же не соседки ее все по тамбуру 😅
Значит на записи были 👍😂
а почему именно мазды и дэу?