Швидка Настя• 01 сентября 2023

Розвеселила тема

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3396127
Фото "гадалки" коханки Саїда видалили, а я не встигла відписатися.
Сподіваюся, Б.... Люду Степанівну запросять у цю тему і вона дещо пояснить про свій "дар" виливати віск🤣
Окремо хочеться почитати як вона до цього дійшла.
Нехай розкаже коли вперше у неї проявилися здібності. Чи не у 2015 році, коли вона немала чим сплатити борг за газ і вигадала як заробляти гроші на наївних?
Спочатку потренувалася на І... дружині yura, підсипала землю з кладовища під двері квартири у будинку 82 у Дніпрі. Там, де зараз проживає і проводить прийом страждущих.
Кажуть гарна з неї гадалка. Але чомусь мовчать про мамкиного айтішника, яких знаходить у соцмережах необхідну інформацію про "клієнта"😄 Кажуть Люда "лікує", то чого ж свого чоловіка не вилікує? Може тому, що очікує коли нарешті сконає і звільниться його трьошечка?
Люда, сподіваюся тобі кинули посилання на цю тему😅
Невдовзі тебе очікує сюрприз.
Дай Бог народиться вчасно.
Не допомогли твої замовляння деу і мазда🤣
До речі, ти синастрію з yura бачила? На що ти розраховуєшь?
Якщо що я сторонній спостерігач у цій історії. Мені байдуже чим у тебе закінчиться. Просто огидно до чого ти принизилася.
Може зараз тебе будуть вибілювати твої клієнтки, хто знає.. Просто поміркуй як будеш жити через рік-два, коли все .івно остаточно випливе на поверхню.
delphoto
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляжижифреймут
Це порча
...или, как сказали в другой теме, парча)
автор Швидка Настя • 01 сентября 2023
Ответ дляВэнди Стар
пока их дождёшься - состаришься
Ну у попередній темі вони з´явилися на третій хвилині якщо що.
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляДоктор Хаос
С чего вы взяли, что Саида это мужик?Это наверное фамилия - Людмила Саида, не?
Ну или ее творческий псефдоним
По фото чисто вылитая Саида ейбогу
зря на меня наговариваете ни грамма не фантазировала, читала буквы автора
Я нє Матрьошка!• 01 сентября 2023
Из общества по защите животных кто-то уже отписался?
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Автор, а если серьезно. Кто это и зачем эти превселюдные заочные разборки?
Лично нельзя решить ваши проблемы с глазу на глаз..
А то как-то некрасиво все же..
Человек должен иметь возможность и ответить на ваши обвинения.
БЦАшка• 01 сентября 2023
Не знаю чи хватило на газ, а на довшу спідничку точно не хватило. Погана гадалка, мало заробляє
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляШвидка Настя
Може зараз клієнтки Люди з попередньої теми підтягнуться і все розставлять по місцям.
Гуртом добре і батька бити (с). Но все же, все же (с), почему Вы под анонимом? Правила форума знаете?