Лупаю цю скелю• 02 сентября 2023
Виявилось, що я народжувала тільки для себе
Це найбільше розчарування в житті, те що мої діти потрібні тільки мені. Бабусі, дідусі - всі мимо. З чоловіком шлюб хилитається перед розлученням. Таке враження, що ми були завжди окремо з дітьми, і він окремо. В війну це відчуття тільки посилилось. Злорадним відповідати не буду, тим, кому є що сказати - відповім одразу. Працюю, квартира моя, утримувати дітей і себе можу самостійно
Апрель Ивановна• 03 сентября 2023
Ответ дляБрехушечка
Я в 19 лет сына родила и мысли не было что бабушки и дедушки что-то должны
Як народили, так ваші батьки і забули дорогу до вас, дитину бачили лиш на фото, жодного подарунка дитині не зробили, ні на одному першому дзвонику не були, дитина не знає де живе бубуся і як у неї в дома, в якому класі ваші діти вчаться теж не знає, от народили ви і бабуся нічого не винна, не цікавиться онуками ні на грам?
Летчица• 03 сентября 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ростили. Спихували тільки тоді, коли могли
Ну значит вы должны свои родителям, но выбирая между детьми и ними, выбор в пользу детей
Брюнетка в Мармеладе• 03 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Мова про трішки інакше, чому сучасні бабусі, які нас спихували своїм батькам так не хочуть цікавитись своїми онуками
А до чоловіків питання нема?
Брехушечка• 04 сентября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Ну одна точно как вы описали. Второй иногла оставляла на пару часов. Какое первое сентября ...нет никто не ходил. Подарки на др 200 грн