Отчебучкина• 02 сентября 2023

Чоловік шокував, не очікувала такого від нього.

Я завжди слідкую щоб він був опрятним, чистим, за стрижкою і тд, але думала що йому просто приємно.

І тут нас запросили на весілля, і знаєте, відчуття, що якби не я, він і в чоботах пішов би. На штани йому пофіг, підстреляні чи довгі, каже - вдягну джинси. Носки в катишках, кажу - ось нові тримай, не одягай ті, це неетично і ти як стицько. Ругається, що я сильно приділяю увагу.

Галстук теж відмовлявся, але я заставила.

Каже - кому я там потрібен.

Дівчата, такого раніше не було, завжди було враження шо він акуратист і тд. А зараз - з пятном на рубашці пішов би і все, може одягнути дуже мяте, негарне і тд.

В мене аж сил немає з ним ругатись.
Оцененная• 02 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Вы так и не ответили на вопрос
Почему я должна вам что-то отвечать?)
Кіна не буде• 02 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
Вы так и не ответили на вопрос
Я ж з ним живу, перу, прасую, мию взуття. Буде стояти 5 пар чистого і 1 брудне і якщо не прослідкую і він взує брудне. Якщо побачу, спокійно скажу переобуйся, він послухається. А якщо не побачу і він піде, а потім я зрозумію, що він взув саме ті, брудні- я злюся, мені прикро. Це навіть виходить, що всеодно чи я мию, прасує, чи нічого не роблю. В такому випадку виходить, можна нічого не робити, хай ходить брудний.
Але я ж не хочу, щоб він ходив брудний і все для того роблю , а виходить якийсь парадокс
Хвець-тець• 02 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Попробуйте прятать грязную одежду и обувь, может сработает
Люблю пиво• 02 сентября 2023
Ответ дляХвець-тець
То, что хочется рядом видеть приятного мужчину плохая причина? Вы на свидание бежите с удовольствием к тому, кто непричесан и одет как чучело?
Вы, наверное, еще очень молодая, если мыслите такими категориями. Я уже в том возрасте, когда могу себе позволить встречаться и дружить только с приятными мне людьми, вне зависимости от того как они одеты и выглядят.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляОцененная
Вы опростоволосились🤦‍♀️
вам правильно написали, вы не различаете этику и эстетику.
Я так не думаю. Коли я говорю, що не етично прийти неохайним, я маю на увазі - з моральної точки зору. А не з точки зору естетики. Де я помилилась, покажіть?
Люблю пиво• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Та навряд, я можу й в піжамі в магазин вибігти😂 Якщо вона плюшева.

Я акуратність люблю. Хто що про мене думає, мені все рівно. Хочеться для себе одягнутись чисто і охайно.
Просто вы не совпадаете в этом со своим мужем. Но только не становитесь ему мамой или злой училкой. Ни к чему хорошему это не приведет.
TaFo• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Етика - це прийти охайним на чуже весілля.

Естетика - це ось так тупанути, як ви)
ржач). словники, доречі, не дорогі. етика це поведінка, естетика це вигляд.
але ви можете й далі бикувати
TaFo• 02 сентября 2023
Ответ дляОцененная
Вы опростоволосились🤦‍♀️
зараз авторша напише, що опростоволоситись це косичку розплести
Хвець-тець• 02 сентября 2023
Автор. Тут людям лишь бы кого-то обгавкать. Молодые девушки не понимают нашей проблемы. Думают, что если муж по всему городу в грязной одежде ходит, пусть и оправданно, они будут счастливы и их это никак не будет заботить. Ещё такие же неряхи отписываются наверное.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляTaFo
але ви можете й далі бикувати
Так я про поведінку. Не виховано з нашого боку прийти як в паб.

Я ж не про естетику.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляTaFo
але ви можете й далі бикувати
Ну якщо вже за словники мова пішла, то «до речі» пишеться окремо. Я погано знаю українську, але ви ж презентуєте себе як знавець.
chancee• 02 сентября 2023
Можно без споров, разборок и обид просто приготовить мужу одежду. И учесть его пожелания. Заставлять надеть галстук и новые туфли- вы не правы
Полюю на дрони• 02 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Так а зачем вы так напрягаетесь?
Если он оденет грязное, то вам же лучше, меньше стирки
Полюю на дрони• 02 сентября 2023
Моя подруга когда гуляем часто мужу говорит: Коля, одень шапку. Меня это коробит. Коле 40 лет, он что сам не знает холодно ему или норм?