Отчебучкина• 02 сентября 2023

Чоловік шокував, не очікувала такого від нього.

Я завжди слідкую щоб він був опрятним, чистим, за стрижкою і тд, але думала що йому просто приємно.

І тут нас запросили на весілля, і знаєте, відчуття, що якби не я, він і в чоботах пішов би. На штани йому пофіг, підстреляні чи довгі, каже - вдягну джинси. Носки в катишках, кажу - ось нові тримай, не одягай ті, це неетично і ти як стицько. Ругається, що я сильно приділяю увагу.

Галстук теж відмовлявся, але я заставила.

Каже - кому я там потрібен.

Дівчата, такого раніше не було, завжди було враження шо він акуратист і тд. А зараз - з пятном на рубашці пішов би і все, може одягнути дуже мяте, негарне і тд.

В мене аж сил немає з ним ругатись.
Захекалася читать• 02 сентября 2023
Автор, а дети есть?
Рекламама• 02 сентября 2023
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Автор, а дети есть?
Немає, ми ще замолоді для них)
Рекламама• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Немає, ми ще замолоді для них)
И вы напялили на мужа галстук?
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляРекламама
И вы напялили на мужа галстук?
Він дуже гарний) 😄
Рекламама• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Він дуже гарний) 😄
Не знаю, словно мама ботана в школу собирала
Залетна Я тут• 02 сентября 2023
Ответ дляРекламама
И вы напялили на мужа галстук?
Як ошийник, щоб люди бачили, охайний, дресирований
KaVika29• 02 сентября 2023
Как по мне то фиговая вы жена ,как в люди выходить , только сейчас вам дошло, что ваш муж ходит в чем попало . Многие мужчины не заморачиваются , многие вообще не понимают что им носить и тем более купить . С первых дней совместной жизни покупаю все мужу только я, выбираю , он согласовывает ( и это после того как годами рассказывала что и как носить ) . А то до сих пор бы надевал под мокасины носки .
Бадабум• 02 сентября 2023
Хай йде.як хоче.Головне,дбайте про себе.
жижифреймут• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Немає, ми ще замолоді для них)
это скока ж вам?
забиякина• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Це неповага, одягнутись так на весілля.
неповага - це розглядати і критикувати інших людей.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляKaVika29
Так я теж вибираю, хоча в нього непоганий смак. Але іноді як учворить то нічого й говорити.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ длязабиякина
Неповага до гостів і винуватців торжества одягнутись як чмо на весілля. Це свято, а не вечір у пивнушці.
забиякина• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
мені на весіллі було пофігу як гості виглядають. головне що вони прийшли нас привітати.
Сиреневая цапля• 02 сентября 2023
Ответ дляРекламама
фото
И где он дырявые? Если вы о подошве так это пятно.
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
При чому сам по собі мій чоловік гарний, високий. Йому б себе прикрашати а не отаке
Рекламама• 02 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Та не пятно, все медиа это обсуждали, можете загуглить
ФрекенБок• 02 сентября 2023
мой муж ходит в тех футболках, которые я купила ему 16 лет назад
а сам он не способен ничего купить
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Та знаю, просто мінімум без пятен піди і чистим, але ж ні.

Ваш теж технічної професії? Мій інженер
А Ваша яка професiя, що так приспкiпливi до зовнiшностi?
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Не пятно, видна воздушная прослойка между дырой на подошве и стелькой
ГендиреХтор• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина

Ваш теж технічної професії? Мій інженер
Авторе, це Ви голову пiдперли в лайках? Я до того, що Вашу писанину читати складно, з колi aзipoвa смiялися усi, а Ви до мужа iнженера причепилися, краватку не хоче, шкарпетки старi, ось запитала хто ж Ви така
Оцененная• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Вы зациклены на внешности, это ваши проблемы.
Оцененная• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Он что, обезьяна, чтоб себя украшать??
Оцененная• 02 сентября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Да понятно, что автор очень поверхностный человек.
Трактор Віка• 02 сентября 2023
Є такий тип мужчин.
Мого брата так жінка вчила.
Але довгенько прийшлось втокмачувати.
Тепер вже сам слідкує за собою регулярно
Khmelnichanka• 02 сентября 2023
Бідний чоловік )))))
Кіна не буде• 02 сентября 2023
Не повірите, як таке може бути . В мого чоловіка все вісить в гардиробній на вішаках, постійно слідкую, щоб чисте і стильне. А ходить як бомж , руки опускаються.
Ну як їдемо в гості, в лікарню як іде, на свято, то або я кажу , що одягнути, або і сам одягнеться гарно і чисто. А кожного дня на роботі( підприємець), робота не чиста , ходить брудний, взуття брудне, якщо кажу переодягнись , то він сердиться так, каже « я на роботі», але крім того, що він на своїй роботі, він такий іде на пошту вислати товар, в банк, бо треба перевести чи зняти кошти, коли їде до дому, заїде в АТБ і купить продуктів додому .
Чоловік хороший, любить сімʼю і все для сімʼї , класний і симпатичний, також позитивний. Гроші заробляє.
Живемо в своєму будинку( він побудував), їздимо на гарних, майже нових авто, одягаюся як хочу,стильно і гарно, майже ні в чому собі не відмовляю( але тут і моя заслуга, трішки маю свій бізнес, але завдяки йому), діти також мають самі гарні іграшки, самий гарний одяг, гуртки , їздимо ( до війни) на відпочинки.
Але ось такий здоровенний мінус. Взуття мию я, стоїть все чисте, якщо одну якусь пару не встигла помити ( бо він в них прийшов, наприклад) він їх на слідуючий день взує і піде.
На своїй роботі дуууже вимазується і такий їздить по всьому місту. Щоб мати окрему робочу одежу, це не проходить , скільки не практикували , він не переодягається в гаражі ( в боксі) своєму.
Забираю дитину зі школи я частіше , але як прошу його забрати , то наказую, щоб прийшов переодягнувся, та ні, він прямо з гаража в школу і йому всеодно. Не лох він, любить фірмове ( таке як Sinsey, то навіть не носи йому) , а настільки не чистоплотний, що я втомилася. Здається не витримаю і розійдемося
пу_пугренчик• 02 сентября 2023
Ответ дляОтчебучкина
В нього є домашні кросівки, як у безпритульної людини, то він би в них пішов, якби я йому нові туфлі не купила. Дай йому волю реально посміховиськом буде
Завжди боялась всиновити дорослого чоловіка. Скажіть, а ви його за що зневажаєте? Пісюн малий, заробляє мало чи просто за те що він му-му?
Мию чакри щоденно• 02 сентября 2023
Ніколи не контролювала чоловіка у цьому плані.
Це трохи дивно, слідкувати за дорослою людиною, як він одягнувся, ви так не думаєте?)
автор Отчебучкина • 02 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Те саме, і характер класний, і цікавий, і дбайливий, і заробляє гарно, взагалі ніяких мінусів окрім цього. Те саме, багато одягу, але вдягнути може брудне і тд. Якщо не помию, не прослідкую - так і піде.